«Калинова пісня» – 200 найпопулярніших українських пісень з нотами (70 грн.)

Друге видання пісенника "Калинова пісня"

Поділитися:

Палітурка: тверда
Кількість сторінок: 420
Рік перевидання: 2015
Вартість: 70 грн.

Любов до Бога й Батьківщини – два крила нашого українського народу. Якщо любов до Бога виявляється в молитві, то любов до Неньки України  – у пісні. Як бачимо з історії, наш народ завжди рвав кайдани неволі, мужньо відстоював свої права єдиної нації й держави, злітав до небес свободи та благополуччя саме на оцих двох крилах молитви та рідної української пісні, які линули з глибин людського серця. Молитва і пісня, як два крила, одне без одного не можуть, вони завжди в парі. Вони настільки поєднані між собою, що інколи стають одним. Молитва, яка поєднується з піснею, стає вдвічі сильнішою. Пісня, яка переростає у молитву, це глибоке людське переживання, що народжується у серці з палкої любові до рідного краю.

У Василіянському видавництві «Місіонер» вийшла збірка «Калинова пісня»

200 найпопулярніших українських пісень з нотами (420 с.), які добре відомі й любі кожному небайдужому українцеві, ревному патріотові своєї Батьківщини, її віковічної історії та культури. Співаник як своєрідний молитовник, де зібрана у пісні молитва «за Україну, за її долю, за честь і славу за народ». Метою видання цього співаника є не дати згаснути українській пісні, яка поволі, на жаль, відходить в забуття, а разом з нею дух, любов і патріотизм. Пам’ятаймо свою історію, не губімо своєї традиції, національної свідомості й культури. Будьмо правдивими християнами і справжніми українцями!

Упорядник о. Віталій Попадюк, ЧСВВ 

Придбати книгу онлайн

Ваше повне ім’я та прізвище

Ваш email

Назва книги

Кількість примірників

Адреса чи номер Нової Пошти, місто

Як вам зручно оплатити покупку?
Передоплата на карткуПісляплата Новою Поштою

Доставку книги оплачує отримувач.

Доставка книг здійснюється Новою поштою по Україні та Києву (від 30 грн.). Щоб замовити книгу, заповніть, будь ласка, онлайн-форму і ми з вами зв’яжемося.

На сайті представлена невелика частина тих книг, які є в крамниці. Тут лише ті книги, які ми особливо рекомендуємо до прочитання. Набагато більше літератури можна знайти у крамниці нашого храму (Київ, Вознесенський узвіз, 7). 

Поділитися:

5 Comments on «Калинова пісня» – 200 найпопулярніших українських пісень з нотами (70 грн.)

  1. А де можна придбати цей пісенник?

    • Наприклад, у нашому храмі св. Василія Великого або у крамниці “Місіонаря” у Львові

      • Я живу в Івано-Франківську і у Львові буваю дуже рідко. А у крамниці нашого монастиря всі книжки давно розкупили і вони не знають, де можна їх замовити ще. Мені сказали, що у видавництві їх немає. Чи могли би ви посприяти у придбанні даного пісенника?

  2. книга супер

    • Щиро дякую за чудовий збірник пісень!!! Нехай живе наша пісня!!! Слава Україні!!!

Leave a comment

Your email address will not be published.


*