«Калинова пісня» – 200 найпопулярніших українських пісень з нотами

Друге видання пісенника "Калинова пісня"

Поділитися:

Палітурка: тверда
Кількість сторінок: 420
Рік перевидання: 2015
Вартість: 70 грн.

Якщо ви бажаєте замовити пісенник з нотами онлайн, заповніть, будь ласка, цю форму:

Ваше ім’я*

Ваш email *

Ваш телефон

Куди доставити замовлення?

Любов до Бога й Батьківщини – два крила нашого українського народу. Якщо любов до Бога виявляється в молитві, то любов до Неньки України  – у пісні. Як бачимо з історії, наш народ завжди рвав кайдани неволі, мужньо відстоював свої права єдиної нації й держави, злітав до небес свободи та благополуччя саме на оцих двох крилах молитви та рідної української пісні, які линули з глибин людського серця. Молитва і пісня, як два крила, одне без одного не можуть, вони завжди в парі. Вони настільки поєднані між собою, що інколи стають одним. Молитва, яка поєднується з піснею, стає вдвічі сильнішою. Пісня, яка переростає у молитву, це глибоке людське переживання, що народжується у серці з палкої любові до рідного краю.

У Василіянському видавництві «Місіонер» вийшла збірка «Калинова пісня»

200 найпопулярніших українських пісень з нотами (420 с.), які добре відомі й любі кожному небайдужому українцеві, ревному патріотові своєї Батьківщини, її віковічної історії та культури. Співаник як своєрідний молитовник, де зібрана у пісні молитва «за Україну, за її долю, за честь і славу за народ». Метою видання цього співаника є не дати згаснути українській пісні, яка поволі, на жаль, відходить в забуття, а разом з нею дух, любов і патріотизм. Пам’ятаймо свою історію, не губімо своєї традиції, національної свідомості й культури. Будьмо правдивими християнами і справжніми українцями!

Упорядник о. Віталій Попадюк, ЧСВВ 

Поділитися:

5 Comments on «Калинова пісня» – 200 найпопулярніших українських пісень з нотами

  1. А де можна придбати цей пісенник?

    • Наприклад, у нашому храмі св. Василія Великого або у крамниці “Місіонаря” у Львові

      • Я живу в Івано-Франківську і у Львові буваю дуже рідко. А у крамниці нашого монастиря всі книжки давно розкупили і вони не знають, де можна їх замовити ще. Мені сказали, що у видавництві їх немає. Чи могли би ви посприяти у придбанні даного пісенника?

  2. книга супер

    • Щиро дякую за чудовий збірник пісень!!! Нехай живе наша пісня!!! Слава Україні!!!

Leave a comment

Your email address will not be published.


*