Молодіжний хор разом зі священиком подарували парафії концерт з нагоди свята (фото, відео)

Поділитися:

31 травня у храмі св. Василія Великого відбулося святкування Зіслання Святого Духа. У цей день священики відслужили 4 святкові Літургії. Після третього богослужіння молодіжний хор парафії подарував вірним 30-хвилинний концерт.

Програма концерту включала як духовні твори українських композиторів, так і народні та сучасні пісні. Отець Роман Шуп’яний разом з хором виконав твір М. Леонтовича “Блаженні…”. Роздинкою виступу стала пісня “Старенький трамвай” у виконанні о. Романа. Вдячні глядачі підспівували та гучно аплодували виконавцям, а сама атмосфера свята була піднесеною та водночас по-родинному теплою.

IMG_2029 (Small) IMG_2046 (Small)

Після завершення заходу парох храму о. Рафаїл Стефурак подякував диригенту хору Ярині Чепізі та всім його учасникам за чудовий концерт. “Многая літа” заспівали хористи разом з парохіянами, що стало ще одним свідченням активного розвитку та процвітання живої парафії при монастирі св. Василія Великого у Києві.

IMG_2048 (Small)

Нагадаємо, що ще будучи братом, о. Роман у Крехові разом зі співбратами записав декілька музичних альбомів з піснями на духовну тематику:

  • “Краплина вічності”
  • “До неба вдячна пісня лине”
  • “Любові дар”
  • “Різдвяна ніч”

Відеозапис фрагментів концерту

Монастир

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*