Парафіяльне життя

Поділитися:

6 жовтня 2003 року блаженніший Любомир (Гузар) своїм Декретом підніс храм Святого Василія Великого оо. Василіян до статусу Парафії. Не можна казати, що до цього часу парафіяльне життя у храмі було відсутнє, адже число вірних, які бажали брати участь у недільних богослужіннях, сповідатися, вінчатися, христити дітей чим раз зростало і народ отримував те, по що приходив до святині. Натомість, через благословення ієрархії змінився юридичний статус громади – вірні, які збиралися в храмі стали однією родиною, спільнотою, парафією, головою якої став заступник ієрарха – парох. На той час парохом був призначений о. Рафаїл Стефурак (ЧСВВ).
За менше ніж 10 років парафіяльне життя стрімко розвивалося і розвивається надалі. З задоволенням можна ствердити, порівнюючи теперішнє з минулим, що число вірних у парафії стрімко зростає. Для статистики: на початку діяльності, у 2001 році, на недільній Святій Літургії (а вона служилася одна в неділю) присутніх у храмі було близько 40-50 осіб, натомість на даний час, 2010 рік – три Святих Літургії в неділю, у яких бере участь близько 2500-3000 тис. вірних. Цей ріст і розвиток парафіяльного життя відбувається завдяки Божому Правидінню і активності вірних, які шукаєють з Ним єдності і Його волі.

Кожної неділі служиться три Святі Літургії під час яких можна приступити до Святої Тайни сповіді. Свята Літургія, що о 12 год. служиться з особливим акцентом для дітей і молоді.

Щонеділі проходить Недільна школа для дітей, а також після Святої Літургії, що о 13.30. зустрічі з молоддю парафії. Щомісяця проводиться передподружня катехизація наречених.

При парафії діє рух Матері в молитві

Поділитися:
comments powered by Disqus