Правила використання матеріалів сайту монастиря св. Василія Великого у Києві

Поділитися:

1. Сайт osbm-kyiv.com.ua є проектом монастиря св. Василія Великого у Києві. Сайт функціонує з благословення ігумена монастиря о. Василія Тучапця, ЧСВВ. Веб-сторінка висвітлює події з життя василіянської спільноти київського монастиря, подій, які відбуваються при храмі та монастирі св. Василія Великого у Києві, а також інформує про ті новини, які мають безпосередній вплив на життя Церкви та вірних УГКЦ.

2. Усі права на розміщену інформацію та її авторство належать безпосередньо монастирю св. Василія Великого, якщо інше не зазначено. Під інформацією маються на увазі всі матеріали, що розміщуються на сайті – статті, новини, інтерв’ю, фотографії, аудіоматеріали тощо.

3. Дозволяється використовувати інформацію, розміщену на сайті монастиря св. Василія Великого у Києві за умови, що безпосередньо в тексті матеріалу, який розміщується на сторонньому сайті, наявний текст та гіперлінк на відповідний сайт монастиря св. Василія Великого у Києві, які визначають osbm-kyiv.com.ua як джерело інформації. Для друкованих видань – текст та адреса сайту. Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення його частин до інших творів та інші способи, передбачені Законом України “Про авторське право та суміжні права”.

4. Забороняється будь-яке комерційне використання інформації, відтворення текстів чи їх фрагментів з метою комерційної реалізації права доступу до цієї інформації.

5. У разі порушення будь-якого пункту цих правил монастир св. Василія Великого у Києві залишає за собою право захищати свої права та інтереси шляхом подачі скарг до правоохоронних органів та позовних заяв до судових органів.

Поділитися:
comments powered by Disqus