Про гріхи і чесноти. Книга Любомира Гузара (100 грн.)

Поділитися:

Автор: Любомир Гузар
Мова видання: українська
Мова оригіналу: українська
Обкладинка: тверда
Кількість сторінок: 141
Жанр: Популярна довідкова література
Серія: Окреме видання
Рік видання: 2018

Ціна: 100 грн.

Книжку про людські чесноти і гріхи Блаженніший Любомир написав наприкінці свого земного життя. Він часто цікавився – як просуваються справи з підготовкою до друку, проте так і не встиг побачити її. У легкій і доступній манері автор ділиться власним баченням рис, притаманних окремій особистості та суспільству загалом, вказує, як позбутися вад, а також як розвинути в собі те краще, дароване нам Богом, що є в кожному з нас. Книжку ілюстровано дитячими малюнка- ми, відібраними конкурсним журі. Розрахована на людей різного віку – усіх, хто цікавиться питаннями морально-етичного плану, проблемами людських відносин, психологією особистості та соціальною психологією.

Придбати книгу онлайн

Ваше повне ім’я та прізвище

Ваш email

Назва книги

Кількість примірників

Адреса чи номер Нової Пошти, місто

Як вам зручно оплатити покупку?
Передоплата на карткуПісляплата Новою Поштою

Доставку книги оплачує отримувач.

Доставка книг здійснюється Новою поштою по Україні та Києву (від 30 грн.). Щоб замовити книгу, заповніть, будь ласка, онлайн-форму і ми з вами зв’яжемося.

На сайті представлена невелика частина тих книг, які є в крамниці. Тут лише ті книги, які ми особливо рекомендуємо до прочитання. Набагато більше літератури можна знайти у крамниці нашого храму (Київ, Вознесенський узвіз, 7). 

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*