У храмі св. Василія Великого відбулося прощання з колядою

Поділитися:

12 лютого, на свято Трьох Святителів – Василія Великого, Григорія Богослова та Івана Золотоустого – у храмі св . Василія Великого ЧСВВ відбулося прощання з колядою. Після святкової Літургії у залі під храмом парохіяни колядували, спілкувалися та ділилися стравами, що приготували спеціально для цієї нагоди.

IMG_1679[1]

Розколяду почали спільною молитвою, котру провадив о. ігумен Роман Шуп’яний, ЧСВВ. Отець привітав усіх зі святом та подякував численній громаді за присутність на парафіяльному заході, котрий відтепер відбуватиметься щороку. «Коли ми читаємо про зібрання перших християн, то дізнаємося, що одним з важливих атрибутів спільного свята – чи то Божественна Літургія, чи інша спільна молитва – було «агапе», що означало спільна вечеря. Під час Літургії це – Євхаристія.» Отець Роман подякував активним парафіянам, що мали змогу приготувати та принести з дому страви власного приготування, а також всім, хто долучився до організації свята.

IMG_1682[1]

Молодіжний хор спільно з чоловічим хором парафії св. Василія Великого заспівали колядок та щедрівок, а вірні радісно підхопили спів та колядували разом з духовенством. Наймолодші парафіяни також подарували присутнім колядку – про Україну. На завершення вечора виступив молодіжний театр «Притча», що вже побував у зоні АТО, а також у лікарнях та військових частинах. Театр представив глядачам сучасний вертеп на тему актуальних подій в Україні.

Атмосфера вечора була дуже теплою та домашньою. Парохіяни мали нагоду познайомитися та поспілкуватися у дружньому колі. Сестри-служебниці Непорочної Діви Марії та отці-василіяни радо вітали кожного, хто прийшов розділити з ними парафіяльне свято.

osbm-kyiv.com.ua

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*