Монаша спільнота

Поділитися:

о. ігумен Тарас Ігор Тижник – народився 20 квітня 1972 р. в Жовкві на Львівщині. До монастиря вступив 16 березня 1991 року, урочисту Професію довічних обітів склав 22 травня 1997 року.

Тайну Священства прийняв з рук єпископа Юліана Гбура у Львові в соборі св. Юра 8 червня 1998 року. У київському монастирі служив з 2002 до 2005 року та з 2007 року дотепер.

У березні 2020 року призначений ігуменом монастиря св. Василія Великого у Києві.


о. парох Рафаїл Роман Стефурак – народився 24 червня 1971 р. в с. Сопів, Коломийського р-ну, Івано-Франківської обл.

До монастиря вступив 06.03.1990р., Урочисту Професію Довічних Обітів склав 29.12.1996 р., а Тайну Священства прийняв з рук вл. Юліана Гбура у Львові в соборі св. Юра 08.06.1998 р.

В київському монастирі з 2001 року.


о. сотрудник Тома Степан Кушка, ЧСВВ – народився 27 березня 1965 року в с. Колодинці на Львівщині.

До монастиря вступив 8 жовтня 1991 року, Урочисту Професію довічних обітів склав 02.02.1997 р.

Тайну Священства прийняв 28 вересня 1997 року.

В київському монастирі з жовтня 2012 року.


бр. Ісидор Юрій Іваніцький (захристиянин) – народився 21 грудня 1979 р. в м. Бережани на Тернопільщині.

До монастиря вступив 14.08.1997 р., Урочисту Професію довічних обітів склав 19.08.2004 р.

В київському монастирі з 2007 року.


бр. Іпатій Юрій Сеньковський ЧСВВ – народився 15 серпня 1974 року в с. Рудно біля Львова.

До монастиря вступив 27 травня 1992 року. Урочисту Професію довічних обітів склав 11.07.1999 р.

В київському монастирі з квітня 2011 року.

 


бр. Пахомій Юрій Левчун ЧСВВ – народився 23 грудня 1982 року в Києві.

До монастиря вступив 10 травня 2013 року, Урочисту Професію довічних обітів склав 22.06.2019 р.

В київському монастирі з грудня 2017 року.

Поділитися:
comments powered by Disqus