Чоловіча спільнота “Лицарі Колумба” – парафія св. Василія Великого у Києві

Поділитися:

З травня 2015 року у храмі св. Василія Великого, що на Львівській площі, сформувалося представництво організації “Лицарі Колумба”. На даний час, духівником спільноти є о. Йосафат Ковалюк, ЧСВВ.

Для всіх охочих вступити в організацію та дізнатися більше про чоловічу спільноту при парафії, а також про актуальні проекти, якими займаються “Лицарі Колумба”, просимо контактувати за адресою osbmkyiv@gmail.com. Також детальну інформацію про Орден можна дізнатися на офіційному сайті https://lytsarikolumba.com/

Лицарі Колумба засновані в США преподобним отцем Майклом Дж. Маꥳвні в 1882 році. Членами Лицарів Колумба є понад 1,8 мільйони людей, котрі зібрані у 15 000 рад в 14 країнах світу. Лицарями можуть бути лише практикуючі чоловіки-католики віком від 18 років. Членство поділяється на чотири різних ступені, кожен з яких ілюструє певний принцип ордена. За підтримку Лицарями Церкви і місцевих громад, а також за їх благодійну діяльність, Папа Іван Павло II називав орден «сильною правою рукою Церкви».

Процес заснування в Україні організації «Лицарі Колумба» був розпочатий ще попереднім Главою УГКЦ Блаженнішим Любомиром Гузаром, який в серпні 2005 року, під час 123-ї Верховної конвенції «Лицарів Колумба», що проходила в Чикаго, США, запросив лицарів розпочати свою діяльність в Україні. Ця ініціатива пізніше була підтримана Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом (Шевчуком) та Митрополитом Мечиславом (Мокшицьким) зі сторони Римо-Католицької Церкви.

 

 

Монастир

Поділитися:
comments powered by Disqus