Апостольський Візитатор для українців-католиків в Італії та Іспанії Владика Діонісій (Ляхович) запрошує вірних на прощу до Риму

Поділитися:

Лист-звернення владики Діонісія (Ляховича), Апостольського Візитатора, з нагоди проведення Всенародної прощі до Рима з 13 до 15 жовтня 2012 р. оприлюднив офіційний сайт УГКЦ в Італії.

Всенародна проща до Рима проходиме з нагоди благословення відновленого собору Святої Софії. З цього приводу Патріарх Святослав разом із Синодом єпископів УГКЦ закликав усіх вірних якнайчисельніше взяти участь у цих торжествах.

Своїм листом-зверненням Апостольський візитатор для українців-католиків в Італії та Іспанії владика Діонісій (Ляхович) ще раз запросив духовенство та вірних прибути до Рима, «щоб гідно представити нашу Церкву тут, у центрі християнства, помолитися разом з Главою і Отцем УГКЦ Блаженнішим Святославом, привітати Вселенського Архієрея Папу Венедикта XVI і молитовно підтримати українських трудових іммігрантів в Італії».

Як зазначається у зверненні, для впорядкованої організації цього заходу було розроблено інформаційний веб-сайт (

/santa-sofia.org/” target=”_blank”>http://santa-sofia.org/), який містить детальну інформацію щодо прощі. На зазначеному веб-ресурсі знаходиться також реєстраційний формуляр, який повинен заповнити кожний прочанин чи керівник групи. Кожен зареєстрований учасник прощі одержить сумку паломника, яка міститиме Молитвеник прощі, пам’ятну хустинку з логотипом прощі, програму-квиток на концерт за участі провідних українських хорів і оркестру в Аулі Папи Павла VI у Ватикані та купон для одержання обіду-перекуски в неділю, 14 жовтня.

РІСУ також нагадує, що Паломницький центр Львівської Митрополії УГКЦ розпочав реєстрацію паломницьких груп для участі в урочистих заходах  з нагоди благословення відновленого собору та 120-річчя з дня народження Патріарха Йосифа (Сліпого), яку очолить Патріарх Святослав. З докладною програмою паломництва можна ознайомитись на нашому сайті.

Зареєструватись для участі: e-mail pr.risu@gmail.com, тел. (067) 18-06-777, (050) 431-48-52.

zp8497586rq
Поділитися: