Василіянський часопис «Місіонар» відтепер в Інтернеті

Поділитися:

1 травня 2012 року виповнюється 115 років з дня виходу у світ першого числа часопису «Місіонар». З нагоди такої важливої події вирішено випускати журнал також і в електронній версії. Отже, віднині часопис має власну інтернет-сторінку: www.misionar.info

Інтернет-видання «Місіонар» – це релігійно-культурне періодичне видання, яке не має аналогів у Україні. Метою проекту є не просто висвітлення минулого, а й спроба творення нової дійсності.

У сучасному світі, коли дедалі більше людей віддає перевагу Інтернету, було вирішено створити електронну версію видання і в такий спосіб поєднати довоєнні номери журналу з часописом, відновленим 20 років тому.

Структура сайту часопису відображатиме розділи друкованого видання. Водночас її доповнюватимуть нові рубрики, які передаватимуть історичне минуле крізь призму часу. Зокрема, це стосується розділу «Ретро-світлини». У рубриці «Ретро-місіонер» буде розміщено копії передвоєнних номерів журналу. Крім того, видання матиме архів усіх чисел часопису, від першого до останнього (1897 –1944 роки).

Автори проекту – Олена Ковальська та Ігор Чава – запрошують до співпраці духовних осіб, активістів християнських організацій та істориків.

3 травня 2012 року у малій сесійній залі Львівської міської ради відбудеться брифінг на тему: «Стоп’ятнадцятиріччя часопису “Місіонар”. Запуск електронної версії», за участю о. Корнилія Яремака, ЧСВВ, головного редактора друкованого часопису «Місіонар», та Олени Ковальської, редактора інтернет-видання «Місіонар» (початок о 13-00).

Прес-служба «Місіонаря»

Поділитися: