Діти парафії Св. Василія Великого урочисто приступили до Святого Причастя (фото)

Поділитися:

13 травня в парафії Св. Василія Великого відбулася насправді урочиста подія: 43 дітей свідомо прийняли до свого серця Євхаристійного Ісуса. Протягом шести місяців сестри Служебниці невтомно готували дітей до цієї урочистої події. В переддень свята діти перший раз в житті просили в Ісуса пробачення за свої гріхи.

На подвір?ї перед дверми храму діти урочисто, як на Святому Хрещенні устами хресних батьків, так цього разу самі і свідомо відреклися сатани і усякого зла, а також склали обітниці служити Христові і вірити в Нього, а відтак увійшли до храму, де розпочалася Божественна Літургія, яку очолив о. Роман Шуп?яний, ЧСВВ.

Під час проповіді діти разом з отцем роздумували над значенням і важливістю води і їжі в щоденному житті людини – над значенням Євхаристії в житті християнина. «Так, як їжа потрібна, щоб жити, бути здоровим, мати енергію, так Тіло і Кров Господня потрібні, щоб жити духовно і бути з Богом, перебувати в його ласці. Так само, як споживаємо їжу кожного разу, як виникає потреба, так і не можемо пропускати нагоди прийняти Євхаристію, яка є кормом Життя» – відзначив отець під час проповіді.

Слід зазначити, що діти активно будували проповідь отця, відповідаючи на його запитання. Натомість, для присутніх дорослих отець-проповідник наголосив, що сьогоднішнє свято має бути нагодою для радості в Бозі і закликав призадуматися, наскільки урочистою для нас є подія приходу Божого Сина у серце кожного з нас.

Після закінчення Літургії о. парох Рафаїл Стефурак, ЧСВВ, привітав усіх дітей, їхніх батьків з таким гарним святом в їхньому житті, а також склав щиру подяку сестрам, які навчали дітей правд віри. Слід зазначити, що у Недільній школі навчається близько 100 дітей різних вікових груп.

Після гучного «Многая Літа» діти отримали пам?ятки Урочистого Причастя.

Бажаємо усім дітям, які цього дня прийняли Ісуса до свого серця, завжди бути біля Нього, свідчити Його присутність в їхньому житті.

Фото с. Антонії Кулик, СНДМ, Монастиря Св. Василія Великого у Києві

Поділитися: