Футбольна команда «Карітас-Київ» отримала ІІ місце на турнірі в Одесі

Поділитися:

27-28 квітня в Одесі пройшов черговий міжобласний турнір з вуличного футболу за участі команди «Мрія», яку заснував і підтримує БФ «Карітас Київ». У турнірі змагалися чотири команди: крім киян були юні гравці з Донецька, Одеси та збірна з Тернополя і Кремінця віком 14-17 років. У всіх склади – змішані, тобто дівчата грали на рівні з хлопцями. Організатором турніру став Одеський Благодійний Фонд «Дорога до Дому», за фінансової та інформаційної підтримки Дитячого Фонду ООН ЮНІСЕФ», – повідомляє о. Роман Сиротич, директор БФ «Карітас Київ».

DSC06487

Нагадаємо, що минулого року після короткої вимушеної перерви «Мрія» поновила регулярні тренування. За це вкотре дякуємо «Віннер Автомотів» та користувачам facebook, які підтримали Карітас casino у благодійній ініціативі компанії «Віннер». «Мрія» ретельно готувалась до цього й наступних турнірів, ця підготовка справді далася взнаки ще в Києві, коли на останніх тренуваннях дівчата та хлопці легко перемагали різні команди зі старшими хорошими гравцями.

DSC06555

27 квітня учасники прибули в Одесу й розмістилися в готелі на березі моря. Море – бурхливе й холодне, загалом погода ясна й тепла. Прийом господарів турніру іще тепліший, давнє знайомство з МБФ «Дорога до дому» сприяло дружньому неформальному спілкуванню і гравців і працівників, які супроводжували підлітків у подорожі. В цей же день була запла

zp8497586rq
Поділитися: