Голова Сергій Зімін відвідав з робочою поїздкою Храм св. Василія Великого

Поділитися:

2 квітня 2013 року голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Зімін відвідав з робочою поїздкою Храм та Монастир св. Василія Великого отців Василіян, що розташований на схилі між Вознесенським узвозом та Вознесенським яром. Звідси відкривається чудова панорама на Щекавицьку гору. Варто згадати, що неподалік від цього місця, у Павлівському саду, що на вулиці Полтавській, для полонених січових стрільців у час Першої світової війни було поставлено привезену з Галичини дерев’яну церкву, на той час єдину греко-католицьку церкву в Києві.

F24E0AADB90D-384
За словами ігумена монастиря – ієромонаха Василя, церква спроектована у модерному стилі за традиціями сакрального будівництва, характерними для церковної архітектури західного регіону, а автором проекту храму і монастиря є професор архітектури Лариса Павлівна Скорик. У церкві працює недільна школа для найменших дітей, для підлітків, а також для більш дорослої молоді. Є курс підготовки перед вінчанням для майбутніх сімейних пар, який триває один місяць. Програма курсу передбачає обов’язкове спілкування такої пари з психологом, священиком та їх зустріч з лікарем.
Також з Церкви св. Василія Великого завжди іде пряма трансляція на Першому Національному Телеканалі святкових Різдвяних та Великодніх богослужінь, яке очолює Глава Церкви. Зокрема, вже за місяць, 5 травня, коли всі віруючі відзначатимуть Великдень, буде також здійснюватися пряма трансляція богослужіння.

shev.gov.ua

Поділитися: