Хор храму св. Василія Великого у Києві привітав нововисвяченого диякона

Поділитися:

У вівторок, 12 лютого, на свято Трьох Святителів, у Львівському монастирі св. Онуфрія, відбулися дияконські свячення бр. Миколая Козелківського, ЧСВВ.

Урочисту Архиєрейську Літургію очолив і уділив свячення Преосвященний Владика Венедикт, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії. Йому співслужили о. Пантелеймон Саламаха, ЧСВВ, Протоігумен Провінції Отців Василіян Найсвятішого Спасителя в Україні та священики. На урочистість завітали родичі, друзі та знайомі новопоставленого диякона та багато вірних.

[singlepic id=699 w=600 h=400 float=center]

Святу Літургію возвеличив своїм співом хор, який прибув з парафії св. Василія Великого, що при монастирі Отців Василіян у Києві.

Під час проповіді Владика Венедикт jeux blackjack en ligne вказав на життя трьох Святителів як гідний приклад покликання служіння Богові. Після Євхаристійного Канону здійснено обряд дияконських свячень. На завершення Божественної Літургії Владика Венедикт виголосив многоліття Святішому Отцю, єпископам, священикам, монашеству, всім вірним і новопоставленому диякону та його батькам і родичам. Опісля о. Пантелеймон Саламаха, ЧСВВ подякував Владиці за уділення дияконських свячень та побажав йому плідної праці у його Архиєрейському служінні.

[singlepic id=700 w=600 h=400 float=center]

З цієї нагоди щиросердечно вітаємо диякона Миколая із цією знаменною подією. Бажаємо безмежних ласк Божих у служінні на благо нашої Церкви та народу.

[singlepic id=701 w=600 h=400 float=center]

osbm.in.ua

Поділитися: