Ігумен київського монастиря Василь Тучапець бере участь у лижних змаганнях в Буковелі

Поділитися:

28 лютого на гірськолижному курорті «Буковель» розпочались лижні змагання з гігант слалому для священиків і студентів навчальних закладів УГКЦ «Кубок Блаженного Йосафата Коциловського».

Більше ста  учасників будуть змагатися у трьох категоріях: священики, студенти (семінаристи і миряни), родини (батьки-діти, подружжя, двоє осіб).

Змагання розпочались спільною Літургією у Церкві у с. Паляниця, яку очолив митрополит Івано-Франківський Володимир (Війтишин), а також єпарх Паризької єпархії святого Володимира владика Борис (Ґудзяк) та  єпископ Коломийсько-Чернівецької єпархії Миколай (Сімкайло).Під час проповіді ректор УКУ владика Борис наголосив: «Світ чекає на те, що наша Церква промовить до світу словом ХХІ ст., ми шукаємо нові категорії і стиль, щоб промовити до людей. Лижі – це один із засобів нашої євангелізації. Нехай цей день буде сповнений правдивою радістю, веселістю і вдячністю нашому Богові».

Митрополит Володимир Війтишин висловив сподівання, що такі змагання стануть доброю щорічною традицією, яка об’єднає багатьох людей різних конфесій. Він також подякував усім, хто долучився до організації змагань.

У лижних змаганнях бере участь велика кількість отців василіян, зокрема о. ігумен київського монастиря Василь Тучапець, ЧСВВ. Заохочуємо наших парафіян вболівати за нашого отця настоятеля. 🙂

За матеріалами порталу ucu.edu.ua

zp8497586rq
Поділитися: