Канонічна візитація в монастирі св. Василія Великого у Києві

Поділитися:

1 листопада в монастирі святого Василія Великого пройшла Канонічна візитація. До монастиря прибув делегований о. протоігуменом Пантелеймоном Саламахою провінційний радник о. Макарій Флячок. Разом з ним приїхав о. Макарій Солюк (провінційний економ). Слід зазначити, що за коротку історію нашої обителі це перша візитація, яку проводить не сам протоігумен.

Зранку отці відслужили Святу Літургію, а після сніданку розпочалася процедура візитації. Отець Макарій перевірив стан зберігання Пресвятої Євхаристії в кивоті (згідно правил Статуту, це перша річ, яку має здійснити візитатор). Опісля отець привітав усіх ченців монастиря, зазначивши, що час візитації – це нагода  оцінити стан справ в монастирі для того, щоб щось поправити, а щось утвердити.

Після цього о. Макарій приймав кожного на приватну розмову, щоб запізнатися з станом духовного життя ченця, його обов'язками і якістю їх виконання. Провінційний економ у цей час провів перевірку економічних справ монастиря.

Після обіду о. візитатор, зібравши усіх ченців у храмі, завершив візитацію молитвою благословення, подякував отцям і братам за служіння в монастирі і побажав надалі продовжувати ревно служити Богові, Чину і Україні.

Повідомив о. Роман Шуп'яний

Поділитися: