Монастир відвідала Головна настоятелька сестер-служебниць НДМ, а також розпочався новий навчальний рік

Поділитися:

2 вересня, у неділю, наш храм був чисельно наповнений вірними, а особливо студентами та школярами, які повернулися з літнього відпочинку і мають розпочати новий навчальний рік. Уся Церква в цей день молилася за благословення Боже для усіх, хто розпочинає або продовжує навчатися і навчати.
Урочисту Літургію очолив о. Теодосій Янків, ЧСВВ у співслужінні о. пароха Рафаїла Стефурака, ЧСВВ. У своїй проповіді о. Теодосій наголосив як важливо вчитися у школі Ісуса Христа: «Лише у ній кожен, навчаючись християнських цінностей, втілюючи їх у життя, зможе в майбутньому будувати власне, а також життя суспільства, держави, народу».
Ще одна важлива подія, а саме – відвідини головної настоятельки сестер служебниць с. Тереси Сльоти – відбулася в парафії св. Василія Великого у Києві. Після Літургії о. Рафаїл привітав шановну гостю, нагадавши парафіянам про колосальний внесок сестри у розвиток Монастиря св. Василія Великого та парафії.
Протягом праці в Апостольській Нунціятурі сестра щиро допомагала отцям і братам добрим словом, а також підтримувала матеріально київську парафію, що розвивалася. Отець парох подякував сестрі від імені усіх вірних та запевнив її про нашу

молитву. Привітали гостю і діти парафіяльної недільної школи.
Наприкінці до вірних звернулася сестра Тереса, яка подякувала о. Рафаїлу за теплі слова і заохотила молодь прислухатися до власного покликання: «Шукайте Христа і будьте чутливими до Його волі, звертайте увагу на Його голос. Він кличе до служіння Богові у Його Винограднику в стані монашому і священичому».
Після закінчення літургії було зачитано молитву-благословення на початок навчального року та окроплено студентів і школярів свяченою водою.

Повідомив о. Роман Шуп'яний, ЧСВВ

Фото с. Антонії Кулик, СНДМ

zp8497586rq
Поділитися: