Минає сьома річниця смерті Івана Павла ІІ

Поділитися:

Сім років тому, 2 квітня 2005 року,  ввесь світ охопила звістка про смерть папи Івана Павла II, яку оприлюднив архиєпископ Леонардо Сандрі на площі Святого Петра. Він повідомив, що на 21 годині 37 хвилині «…наш Святіший Отець повернувся в дім Отця».

Тисячі віруючих зібралися під вікнами папських апартаментів у Ватикані. Вперше в історії з Папою прощалися спонтанними оплесками, які лунали і в день похорону, як знак поваги і любові до Івана Павла ІІ.

 Вияв поваги до покійного папи в соборі Святого Петра проявило більше 3 мільйонів людей по всьому світу. На похороні Папи Римського Івана Павла II, який відбулася 8 квітня, прийшли президенти, прем’єр-міністри, королі і князі та релігійні лідери з усього світу. На площі Святого Петра зібралися сотні тисяч віруючих.

Після похороних богослужінь Папа Римський Іван Павло II був похований в базиліці Святого Петра у Ватикані.

1 травня 2011 р. Папа Римський Бенедикт XVI причислив Івана Павла ІІ до лику Блаженних.

МОЛИТВА

до блаженного Івана Павла

Блаженний Іване-Павле, святителю Христової Церкви!

В часі свого земного життя Ти віддав себе у цілковиту посвяту Пресвятій Богородиці. Її материнське заступництво та молитва були для Тебе поміччю та розрадою, а в скрутну хвилину хоронили Твоє життя для жертовного служіння Богу, Церкві та людству. Подібно до старозавітного Мойсея, Ти виводив народ Церкви, новий Ізраїль, із неволі безбожних ідеологій та провадив до свідомості життя у вірі та свободі.

Премудрі слова Твоїх повчань були плодом Твого духовного сопричастя з Пресвятою Дівою Марією, з Її співстражданням Христовому розп’яттю та з Її світлою радістю воскресіння, а щоденний твій труд був пронизаний спогляданням та прославою Її благословенних чеснот.

Блаженний Отче Іване-Павле, припадаємо до тебе в цей час з молитвою, щоб за твоїм посередництвом та Її заступництвом ми могли пізнати Божу волю та з певністю йшли життєвим шляхом нашого спасіння у вірі, надії та любові на славу Бога Отця, Єдинородного Сина та Всесвятого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

osbm.in.ua

Поділитися: