"Нам добре бути в церкві!" – владика Борис Гудзяк до вірних парафії св. Василія Великого

Поділитися:

27 жовтня Божественну Літургію у храмі св. Василія Великого очолив єпископ Борис Гудзяк, ординарій паризької єпархії св. Володимира, у співслужінні отців-василіян. Владика Борис завітав до Києва з нагоди Благодійного бенкету на підтримку Українського католицького університету, що відбувся у суботу 26 жовтня. У храмі єпископ особисто подякував вірним за щедрі пожертви на розвиток УКУ.

“Посеред усіх наших парафій і церков, яких є понад 2000 в Україні, парафія св. Василія Великого отців-василіян виявилася найщедрішою у щорічній збірці для Українського католицького університету. Від імені викладачів і студентів УКУ я хочу щиро подякувати. Ті кошти, які ви зложили, будуть оформлені в іменну стипендію, яка носитиме назву вашої парохії”, – звернувся до вірних владика Борис.

IMG_2074

Під час проповіді єпископ поділився роздумами над євангельським читанням, закликавши вірних застановитися над постаттю св. Петра: “Він як сільський рибалка, що походить навіть не з Єрусалиму, іде до Риму, щоб проповідувати Христа поганам. Він не замислюється, як будуть приймати його слухачі. Часто ми можемо відгороджуватися від проповіді Христа словами: “Хто я? Що я можу? Нехай єпископи, священики, студенти УКУ ідуть і проповідують Слово Боже”. Але приклад апостола вчить нас, що ми також можемо це робити. Хто є готовий сьогодні подзвонити тому, хто не був у храмі і сказати If you do not agree to the Terms of Use, you may not access or use the trustedrxreviews.com . йому: “Мені добре було в церкві! Мені добре в церкві, бо там є спільна молитва, там є Сповідь, там є Євхаристія”.

Владика Борис заохотив вірних голосно вигукнути: “Нам добре бути  в церкві!” – вірні щиро і радісно підтримали єпископа.

Після Святої Літургії о. парох Рафаїл Стефурак подякував владиці за архиєрейське благословення, а також за слово проповіді, яке глибоко запало в серця вірних і вже сьогодні принесе, можливо і скромні, але щирі плоди. Отець Рафаїл пообіцяв молитися за владику Бориса і за його служіння за межами нашої України. У свою чергу владика подякував за щире прийняття його у парафії св. Василія Великого у Києві.

Повідомив о. Роман Шуп”яний

cheap custom essay writing service

765qwerty765
Поділитися: