Парафіяни храму Св. Василія Великого відвідали Будинок дитини

Поділитися:

21 грудня 2010 року група парафіян храму Св. Василія Великого на чолі з ігуменом монастиря – о. Василем Тучапцем, ЧСВВ – відвідали Будинок дитини в Білій Церкві. Монастир Св. Василія щороку напередодні свята Миколая збирає пожертви для сиротинця й відвозить подарунки дітям.

Цього року парафіяни щедро склали пожертву на потреби Будинку, тож було закуплено багато необхідних речей, яких заклад потребує, проте не має змоги придбати.

Гостям була проведена екскурсія по групах, а старші дітки (6-7 років) виступили зі сценкою на новорічну тематику.

Протягом відвідин парафіяни храму та о. Василь Тучапець мали змогу ознайомитися зі станом сиротинця, відвідати кімнати, де діти проводять свій час та довідатись про нову програму для дітей з вадами здоров’я. За цією програмою, кожна дитина, що має вади фізичного розвитку, щодня може відвідувати обладнану реабілітаційну кімнату, де їй проведуть спеціально призначений курс лікування та відновлення.

Щиро дякуємо парафіянам нашого храму за складені пожертви та заохочуємо до благодійності.

Довідка:

Будинок дитини, що знаходиться в місті Біла Церква , підпорядкований обласному управлінню охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації. Це спеціалізований заклад для дітей-сиріт та дітей-інвалідів віком від двох тижнів до 4 років. На сьогодні тут виховується 60 дітей, практично всі діти ту чи іншу патологію, негаразди із здоров’ям. Це діти із дитячим церебральним паралічем, синдромом Дауна, епілепсією, фізичними вродженими вадами та вадами серця, щелепно-лицевою паталогією, затримкою психічного та фізичного розвитку. П”ятеро дітей ВІЛ-інфіковані, четверо – хворіють на гепатит В і С.

Діти потребують постійної уваги, лікування, раціонального харчування, догляду. Через відсутність належних коштів, які виділяє держава, не повністю забезпечуються потреби дітей, що в недостатній кількості отримують овочі, фрукти, вітаміни. Є неможливим надати повноцінну неврологічну та реабілітаційну допомогу дітям-інвалідам через відсутність коштів на придбання необхідної апаратури, обладнання на організіцію фізіотерапевтичного кабінету, тренажерного залу, на придбання потрібних меблів.

Персонал будинку дитини складається з лікарів-педіатрів, психіатрів, логопедів, дефектологів , вихователів, нянь та медичних сестер.Вони направляють всі свої сили на те , щоб діти не відчували свого сирітства і хвороби, дарують їм тепло своїх сердець, розвивають здібності і соціальні навички для дітей з фізичними та інтелектуальними вадами, щоб діти мали можливість в майбутньому вести повноцінне життя.

Поділитися: