Різдвяне свято для дітей БФ «Карітас Київ» у ТРЦ Sky Moll

Поділитися:

p style=”text-align: justify;”>«9 січня 2014 року для дітей благодійного фонду «Карітас Київ» відбулося Різдвяне свято. Свято було незвичайне тим, що проходило в Ігроленді ТРЦ Sky Moll, який організували його працівники. Участь взяло майже 40 дітей віком від 5 до 12 років із багатодітних, малозабезпечених сімей, діти напівсироти та сироти», – повідомляє о. Роман Сиротич, директор БФ «Карітас Київ».

Програма свята була дуже насиченою та цікавою, переповнена несподіванок та сюрпризів. Новорічно-різдвяна вистава із казковими героями дуже захоплювала дітей, оскільки ці персонажі їм були знайомі із казок та мультфільмів. Конкурси та ігри, в яких діти брали безпосередню участь, теж були дуже до вподоби дітям. Після святкової програми усі ласували за святковим столом піцою, фруктами, печивом та солодощами. А на завершення досхочу награлися у дитячих лабіринтах та атракціонах Ігроленду.

DSC_0100

Насамкінець, діти оримали різнокольорові гелеві кульки, з якими відходили додому, несучи святковий настрій та радість до своїх домівок. Кожна дитина відчула свою важливість і щастя від проведеного часу.

Благодійний фонд «Карітас Київ» висловлює щиру вдячність Керівнику комплексу Ігроленд, ТРЦ Sky Moll – Савицькій Валентині Володимирівні, завдяки якій було організовано це свято для дітей.

«Дякуємо також нашим друзям БФ “Velvet Hearts” – Олександрі Балясній, Анні Мозговій, Анні Кузнецовій, Олені Тітілкіній, які посприяли проведенню свята. Особлива подяка саме Олені, яка разом із дітками раділа та святкувала, допомагаючи у кращому проведенні свята. Всім щиро дякуємо та запрошуємо до подальшої співпраці», – підсумовує о. Роман Сиротич, директор БФ «Карітас Київ»

zp8497586rq
Поділитися: