Розклад прямих трансляцій Великодніх богослужінь з кафедральних соборів України

Поділитися:

Перший Національний телеканал вітає всіх вірян та духовенство України зі світлим Воскресінням Христовим!

14 та 15 квітня 2012 року на Першому Національному – особлива подія: прямі трансляції знаменних Великодніх богослужінь з кафедральних соборів України, які триватимуть усю ніч.

Розпочнуться вони у суботу, 14 квітня, о 23.40 (23.47) – 24.00 Хресними ходами, а відкриє Воскресну Утреню Києво-Печерська лавра (УПЦ МП) близько опівночі. З 01.50 до 03.30 – трансляція з храму Василя Великого (УГКЦ). З 03.30 – зі Свято-Андріївського собору (УАПЦ). З 03.40 до 05.25 – зі Свято-Володимирського собору (УПЦ КП).

Ясного недільного великоднього ранку, з 5.30 до 6.00 на Першому Національному, вперше – Україну привітають Предстоятелі всіх Українських Церков та очільники держави.

Повтор Великодніх Богослужінь з благословенням Глав Церков відбудеться у неділю, 15 квітня:
8.00 – Києво-Печерська лавра;
10.00 – храм Василя Великого;
12.00 – Свято-Володимирський собор.

Як і багато років поспіль, дійство пояснює головний редактор Першого Національного телеканалу Христина Стебельська з богословами України.

Просимо повідомити вірян про телетрансляції Великодніх Богослужінь та привітання Предстоятелів Українських Церков й перших осіб держави на Вашому сайті, у храмах, оголосити про це на службах.

Нехай свято Воскресіння Господнього входить в серця сімей та родин України! Запрошуємо родини до спільної молитви під час Навечір’я Воскресіння Христового!

Головна редакція Першого Національного

Поділитися: