Розпочинається літній табір на базі Музею Івана Гончара для діток 4-8 років [10-27 червня]

Поділитися:

Дорогі батьки!

Дитинство найкраща пора, яка форму дітей і закладає основи на все життя.  Обов’язок батьків і спільноти навчити наших дітей любити Бога і ближнього, рідну землю та мову; долучити до народної традиції і культури. Наше сьогоднішнє і майбутнє ми будуємо своїми руками дбаючи про розвиток нашої спільноти, а особливо дітей.

Ініціативна група створила Освітню фундацію ім. Андрея Шептицького, яка покликана дбати про духовний та інтелектуальний розвиток нашої громади.  В перспективі плануємо створення християнської школи ім. Андрея Шептицького (МШАШ).  Сьогодні знайшли можливість розпочати свою діяльність із літнього табору на  базі Музею Івана Гончара для діток 4 – 8 років і їхніх братиків і сестричок(з 10 по 27 червня).

Роботу наставника-виховникалюб’язнопогодиласьвзяти на себе сестра Клара ССНДМ і пластуни-волонтери.  Оплата за табір символічна, дякуючи добрій волі працівників музею та організаторів табору і їхньому бажанню послужити благородній справі – виховання дітей.

Розпорядок роботи табору:

–       8.30 – 9.00 – приїзд дітей

–       вправи, ігри, які згуртовують дітей;

–       катехитичний, навчально-ігровий час;

–   майстер-класи: малярство, гончарство, витинанки, основи графіки, соломоплетіння, власними руками створення ляльок-мотанок(за автентичною технологією),коників, пташок, ангеликів…

–       час розваг;

–       дві перекуски;

–       14.30 – 15.30 роз’їзд дітей

Просимо подбати про:

–       Перекуску. Давати дітям, те, що необхідне для вашої дитини (в термосах, лоточках).

–       Змінний одяг.Участь в майстер-класах передбачає роботу з фарбами, глиною та ін.

–       Інформування виховників про особливості дитини (наприклад, алергія на пил, ляльки-мотанки можуть створювати таку проблему).

–       збереження дитячих робіт для організації виставки після табору.

Вартість перебування у таборі для одної дитини становитиме 40 грн. за день, просимо здійснювати оплату на початку кожного тижня (без суботи і неділі).

Планується продовження школи-табору в липні та серпні, пропонуємо заздалегідь зголошуватись на участь Ваших діток у цьому освітньому проекті. Пропонуємо активним християнам долучитися до процесу навчання і скористатися нагодою пройти майстер-класи талановитих майстрів.

Контактні телефони:

050-658-0586, 050-330-5650, 098-526-1100, 067-442-6040, 095-311-9933.

Бажаємо гарного відпочинку і духовного піднесення від проведення часу у товаристві, яке прагне навчитись більше любити Бога і Україну! 

Повідомила Тетяна Тимощук

zp8497586rq
Поділитися: