Розпорядок богослужінь на свято собору архистратига Михаїла [21 листопада]

Поділитися:

21 листопада (четвер) святкуємо Собор архистратига Михаїла.

Розклад богослужінь:

7:20 – Утреня
8:00 – Свята Літургія
10:00 – Свята Літургія
17:45 – Молебень
18:30 – Свята Літургія

Свята Тайна Сповіді уділяється священиками під час Святої Літургії.

Святкування Собору Архистратига Божого Михайла й інших Небесних Сил безплотних установлено на початку IV століття на Помісному Лаодикійському Соборі, що був за кілька років до I-го Вселенського Собору.

Празник св. Архангела Михаїла і святих ангелів нам підкреслює велике значення ангелів для нашого спасіння. Він пригадує нам і про наші обов’язки щодо святих ангелів, а передусім нашого Ангела-хоронителя. На протязі цілого нашого життя, кожної хвилини і всюди він з волі Божої з нами, нас охороняє, нам вказує правильний шлях, нас застерігає від гріха, за нас заступається перед Господом Богом. Наш Ангел-Хоронитель це наш супровідник до неба. Він постійний свідок наших думок, наших слів і наших вчинків. Колись у вічності ми побачимо, скільки ми завдячуємо своєму Ангелу-хоронителю. Звідси випливає наш обов’язок прославляти та вшанувати святих ангелів та кожного дня дякувати їм за допомогу і опіку. Від народження довіряймо наших дітей Ангелу-Хоронителю, навчаймо їх його любити та щодня до нього молитися. Історія Церкви знає дуже багато випадків, коли Ангел-хоронитель у чудесний спосіб зберіг дітей від небезпеки. “Ангели є вірні нам на протязі цілого життя — пише Слуга Божий Митрополит Андрей Шептицький – і тому це повинно бути поштовхом до сердечного вшанування і вдячності нашому Ангелу – хоронителю” (Митрополит Андрей Шептицький: Про Почитання Святих, 1941 р.).

У цей день вітаємо з іменинами також усіх Гавриїлів, Рафаїлів і дякуємо Богові за Ангела-Хоронителя. Саме цього дня святкує іменини наш парох о. Рафаїл Стефурак, ЧСВВ.

Промінь Любові

zp8497586rq
Поділитися: