Триває робота над розробкою статуту Патріаршої комісії УГКЦ у справах монашества

Поділитися:

Представники Патріаршої комісії УГКЦ у справах монашества 6 березня 2012 року продовжили працю над розробкою статуту та обговорили інші нагальні питання.

За словами Блаженнішого Святослава (Шевчука), Глави УГКЦ, задля кращого функціонування патріарші комісії УГКЦ у своїй діяльності повинні керуватися статутом. Після остаточного опрацювання представниками комісії статут повинен пройти процедуру богословської та канонічної експертизи.

Участь у засіданні взяв також диякон Віктор Квасній, ЧСВВ, як представник Провінції Найсвятішого Спасителя Отців Василіян в Україні

Під час обговорення інших важливих питань о. Петро Баран, голова Комісії УГКЦ у справах монашества, зазначив, що Владика Богдан (Дзюрах), Адміністратор Патріаршої курії, запропонував провести зустріч щодо стратегії розвитку монашества. У зв’язку з цим 28 жовтня 2012 року відбудеться спеціальний курс-конференція для настоятелів та настоятельок монаших чинів і згромаджень УГКЦ щодо визначення стратегії розвитку монашества (про місце проведення та доповідачів цієї конференції буде повідомлено додатково).

 За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ

Поділитися: