Центр академічного душпастирства Київської архиєпархії запрошує в Марійське паломництво: Київ-Зарваниця-Ченстохова-Люрд

Поділитися:

На останньому засіданні ради Центру академічного душпастирства, яка відбулася 5 березня цього року в Києві, було звернено увагу на те, що однією з ефективних форм роботи із студентською молоддю є організація релігійних поїздок та паломництв. Як відзначив ректор Київської духовної семінарії та капелан Університету банківської справи о. Петро Жук, такий спосіб роботи з молоддю є надзвичайно дієвим, особливо для неуцерковленої молоді, бо під час подорожі ці люди відкривають в особі духівника не лише представника Церкви, духовного наставника, а й друга, якому можна довіритися.

З благословення Владики Йосифа (Міляна), Єпископа-помічника Київської архиєпархії, Центр академічного душпастирства організувує паломництво до трьох Марійських святинь: Зарваниці – в Західній Україні, Ченстохови – в Польщі, та Люрду – у Франції.

Керівник Центру о. Володимир Мальчин відзначив: «Часто молоді люди беруть участь у таких подорожах через економічну складову, поєднану з бажанням відкрити для себе цікаві місця Західного світу, але під впливом Божої благодаті вони повертаються переміненими, людьми з іншими цінностями, для яких Церква стає матір’ю та провідницею в особистому житті».

Для тих, хто любить подорожувати і не боїться, що ця подорож може змінити все їхнє життя, Центр академічного душпастирства Київської архиєпархії запрошує долучитися до Марійського паломництва Зарваниця-Ченстохова-Люрд, яке відбудеться з 4 до 16 серпня 2012 року.  За детальнішою інформацією звертатись за тел. 097 148 13 71.

СКАЧАТИ АФІШУ

Повідомив о. Володимир Мальчин

Поділитися: