У Храмі Св. Василія Великого у Києві відбулася урочиста Літургія з нагоди празника Богоявлення (фото)

Поділитися:

19 січня 2013 року у Храмі Св. Василія Великого у Києві відбулася урочиста Божественна літургія з нагоди празника Богоявлення.

У своїй проповіді о.-ігумен Василій Тучапець, ЧСВВ, наголосив на важливості об’явлення Бога людині. “Бог, котрий у Старому Завіті постає єдиним Творцем неба і землі, сьогодні, у Завіті Новому об’являється усім нам через Сина Свого улюбленого – Господа нашого Ісуса Христа”. Також о. Василій наголосив на таїнстві об’явлення Святої Трійці, котре відбулося саме під час події хрещення Ісуса, та підкреслив правдивість християнської віри, ознакою якої є віра у Триєдиного Бога.

“”Належить нам сповнити Закон”, – цими словами Христос навів нам приклад глибокого упокорення людини перед Богом, коли прийняв Хрещення з рук Івана Хрестителя”, – зазначив проповідник. Наостанок о. Василь закликав усіх присутніх застановитися над тим, чи зберегли ми ту чистоту нашої віри, серця та душі, яку прийняли через Тайну Хрещення.

Після закінчення Святої Літургії у співслужінні о.-пароха Рафаїла Стефурака, сторудників о. Тараса Тижника та о. Томи Кушки, ЧСВВ, о. Василь Тучапець окропив храм та усіх вірних, а також здійснив Чин Великого Йорданського Водосвяття біля хреста на подвір’ї храму.

Фоторепортаж…

zp8497586rq
Поділитися: