У Храмі Св. Василія Великого відбувся концерт до Дня Матері

Поділитися:

13 травня у Храмі Св. Василія Великого відбувся концерт до Дня Матері. Захід організував бр. Теоктист Міщук, ЧСВВ.

На початку свята Анастасія Оверченко прочитала молитву до Богородиці. Молодіжний хор храму Св. Василія Великого виконав чудові пісні, присвячені матері: «Матусина пісня», «Ой ходить сон», «Колискова» та улюблену пісню Блаженного Папи Івана Павла ІІ «Човен». Руслана Данилів подарувала матерям та всім присутнім пісню «Молитва» з репертуару Марії Шерифович.

Ліричні пісні в а-капельному виконанні змінювалися народними та естрадними. Маркіян Свято разом з Романом Пачашинським заспівали декілька народних пісень («Ой місяцю-місяченьку», «Спасибі, мамо, за життя», «Мамина криниця») у дуеті та поодинці.

Від імені молодіжної спільноти отців-василіян концерт продовжив о. Роман Шуп’яний, ЧСВВ, який звернувся з привітальним словом до матерів нашої парафії та усіх, хто святкує цей день по цілій Україні. о. Роман разом з Соломією Щур виконали під супровід гітари три відомі пісні: «Росте черешня в мами на городі», «Я в чужині дивлюся на небо» та «До маминих очей».

Урочистий концерт до Дня Матері тривав понад годину. Парафіяни щиро аплодували та співпереживали разом з виконавцями кожен твір.

Свято завершив молодіжний хор парафії запальною польською піснею «Чему ж смутна душа моя».

Поділитися: