У Київській Архиєпархії вперше відбувся фестиваль "Обнова" (фото)

Поділитися:

19 травня 2012 року у м. Вишневе вперше відбувся Фестиваль етнічної та сучасної культури «Обнова». Організаторами київського фестивалю виступило Київське товариство українських студентів-католиків “Обнова” разом з о. Володимиром Мальчином, керівником Центру академічного душпастирства Київської Архиєпархії та адміністратором новоствореної парафії УГКЦ у Вишневому.

Обнова-фест розпочався екуменічною молитвою, яку супроводжував спів молодіжного хору Храму Св. Василія Великого у Києві. У відкритті фестивалю разом з греко-католицькими священиками взяло участь православне та римо-католицьке духовенство. Урочисте відкриття продовжив виступ хору парафії УГКЦ на Аскольдовій могилі. Протягом усього часу на площі перед сценою тривали майстер-класи сучасного прикладного мистецтва, дитячий майданчик, сучасні та народні танці та козацькі забави. Неподалік на ватрі козаки варили куліш, щоб після обіду почастувати всіх охочих.

Під вечір на сцені розпочався концерт сучасної пісні, який розпочав Тарас Чубай. Молодь з усієї площі зібралася до сцени, де підспівувала музиканту улюблені та відомі пісні. Тарас Чубай захопив публіку, а пісні у його виконанні пройшли на одному подиху. Концерт продовжився виступами молодіжних та християнських виконавців. Зокрема jameshallison casino прозвучала молитва «Боже, великий, єдиний» у виконанні хору «Аніма».

Запальні пісні молодих виконавців змінювали ліричні композиції. Представниця молодіжної спільноти Храму Св. Василія Великого у Києві Соломія Щур виконала декілька власних пісень під гітару, а також пісню з репертуару «Піккардійської Терції» – разом з о. Романом Шуп’яним, ЧСВВ. Молодь василіянської парафії була представлена досить чисельно та згуртовано.

Під вечір концерт продовжила Марія Бурмака, що стало особливим подарунком для шанувальників її творчості. Співачка з притаманною їй щирістю та натхненням провела завершальну годину концерту, який організували обновляни. Учасники та гості Обнова-фесту отримали неабиякий заряд вражень та емоцій, адже такий захід відбувається на території Київської Архиєпархії вперше. Маємо впевненість, що наступного року фестиваль розширить свої межі, а кількість охочих відвідати свято зросте.

Поділитися: