У Монастирі Св. Василія Великого у Києві діти відсвяткували день Матері та закінчення навчального року

Поділитися:

Травень – особливий місяць,  адже у багатьох парафіях закінчується навчальний рік у недільних школах. Багато хто з дітей вперше приступає до тайни Сповіді та Урочистого Св. Причастя,а також святкуємо день наших найдорожчих Матерів.

13 травня в храмі Св. Василія Великого до Урочистого Св. Причастя приступили 42 дитини. Катехизму дітей навчала с. Антонія Кулик, а катехезу   з  дорослими цілий рік провадила с. Йосафата Кудла.

20 травня в храмі отців Василіян сестри діти разом із сестрами-катехитками святкували закінчення катехитичного року та день Матері. Зі словом подяки Богові та всім присутнім за спільно проведений рік   звернувся до дітей та їхніх батьків парох храму о. Рафаїл Стефурак, ЧСВВ.

Група дітей післяпричасників, яку провадила с. Андрея Якимець приготувала основну частину привітання для матерів. Маленькі дошкільнята та діти, які минулої неділі приступали до Урочистого Св. Причастя, показали свої таланти: співали, грали на різних музичних інструментах, розказували вірші, показували акробатичні номери, були і родинні виступи.

Цю частину святкування організувала катехитка Мар’яна Шіпош. Наприкінці свята тати звернулися до матерів з вітаннями, квітами та несподіванками, які вони приготували разом з с. Йосафатою Кудлою. Святкування завершилося солодким столом та запуском в небо синьо-жовтих повітряних кульок.

Повідомила та надала фото с. Йосафата Кудла, ССНДМ

Поділитися: