Молодіжна програма на Всеукраїнській прощі до Зарваниці

Поділитися:

Уперше під час щорічної Всеукраїнської та молодіжної прощі до Зарваницької чудотворної ікони Матері Божої творці Єдиного молодіжного простору Української Греко-Католицької Церкви та Комісія УГКЦ у справах молоді організовують молодіжну програму.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ ПРОЩІ

Для молоді передбачена зустріч з Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом, низка ініціатив і нічна концертна програма. Серед заходів, запланованих для всіх прочан, – похід зі свічками до чудотворного місця, нічні чування, Хресна дорога, освячення води та релігійної атрибутики, Архиєрейська Свята Літургія.

12 липня піша проща розпочнеться з Хмельницького, Кам'янця-Подільського, Волочиська, Сатанова, Підволочиська, 13 липня паломники вирушають від архикатедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці в Тернополі до Марійського духовного центру в с. Зарваниця.

Про започаткований цього року Єдиний молодіжний простір (ЄМП) УГКЦ під час зустрічі з молоддю розповість о. Ростислав Пендюк, голова Комісії УГКЦ у справах молоді. «Проща – це час і місце єднання між людьми, коли серця переповнюються любов’ю та щирістю. Кожна проща скерована до Бога, допомагає н

Поділитися: