УВАГА КОНКУРС: «Відповідальність за створіння»!

Поділитися:

Розпочався Всеукраїнський екологічний конкурс «Відповідальність за створіння». Бюро УГКЦ з питань екології проводить цей конкурс вже третій рік поспіль з нагоди дня Бога Творця (1/14 вересня), який християни по всьому світі відзначають як день молитви та відповідальності за природне довкілля.

Мета конкурсу – плекання та поширення свідомості щодо християнської відповідальності за створений Богом світ – природу.

В контексті Року Віри та відзначення 1025-ліття Хрещення Русі-України конкурс пропонує чудову нагоду глибше застановитися над одвічною Правдою про те, що Бог Творець і Бог Спаситель єдині та що свідченням правдивої християнської віри та життя у Христі є також і наше відповідальне ставлення до створеного у Ньому світу – природи.

Конкурс проводиться у п’яти номінаціях: молитва, вірш, проповідь, роздуми-катехиза та малюнок (письмові роботи обсягом не більше 2 ст. А4, шрифт TimesNewRoman, кегль – 14, інтервал 1,15).

Умови конкурсу:

1.Тематична відповідність: авторські роботи мають бути логічно довершеними і виражати свідомість християнської відповідальності за створений Богом світ – природу.

2. Мають бути чітко вказані:

а. назва номінації;

б. назва роботи;

в. прізвище та ім'я;

г. вік та рід заняття (учням потрібно вказати школу і клас);

д. священикам необхідно вказати єпархію та парохію;

е. адреса;

є. телефон.

3. Роботи потрібно надіслати до 1 жовтня 2013 р. за адресою:

Бюро УГКЦ з питань екології

вул. Гарбарська, 22

76019, м. Івано-Франківськ

або E-Mail: ekoburougcc@ukr.net Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Кращі роботи будуть розміщені на сайті Бюро УГКЦ з питань екології: www.ecoburougcc.org.ua, а також надруковані окремою збіркою. Переможці конкурсу отримають спеціальні грамоти та цінні екологічні нагороди.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

zp8497586rq
Поділитися: