Узимку представники БФ «Карітас-Київ» щодня надавали допомогу близько сотні безпритульних

Поділитися:

«БФ “Карітас-Київ” завдяки благодійникам і людям доброї волі взимку надав допомогу багатьом безхатченкам, молоді та дітям із кризових сімей», – повідомляє о. Роман Сиротич, директор БФ «Карітас-Київ».

20-03-13-3

У зв’язку із сильним зимовим похолоданням, яке простежується протягом останніх двох років, у Києві набула особливої актуальності потреба в обігріві та гарячому харчуванні безхатьків і вуличних людей. Тому у Києві були відкриті пункти обігріву (спеціальні намети, опалювані за допомогою буржуйок). До БФ «Карітас-Київ» не один раз зверталися представники МНС, а також відповідальні за соціальний захист населення для співпраці в допомозі безпритульним. Завдяки Фондові, благодійникам та місцевим жертводавцям потребуючі отримували гаряче харчування, одяг, медикаменти та продукти (коли температура повітря опускалася нижче за 10 градусів). Загалом допомогу отримували щодня 80-100 осіб.

«Дякую Богові й добрим людям за те, що ми мали можливість надавати допомогу потребуючим. Запрошую до діл милосердя, які спільно можемо творити щодня, а особливо під час Великого посту», – закликає о. Роман Сиротич, директор БФ «Карітас-Київ».

Департамент інформації УГКЦ

Поділитися: