Великоднє послання протоархимандрита Чину святого Василія Великого отця Василія Ковбича

Поділитися:

 

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!
Високопреосвященні і Преосвященні Владики,
Високопреподобні і Всечесніші Отці, Преподобні Брати і Сестри,
Дорогі вірні у Христі!

Нехай наповнить невимовною радістю Ваше серце Христове сповнення закону і пророків – сповнення найбільшої Божої обіцянки. Нехай радіє кожне серце людське, бо в Христі Ісусі виявлено, що «БОГ ЗА НАС» (Рм 8,31). Предвічний, Творець, Вседержитель, Справедливий Суддя об’являє через Сина любов, яку ніхто з людей перевищити не може: «Ніхто неспроможен любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає» (Ів 15,13).
«За доброго, може, хтось і відважився б умерти. Бог же показує свою любов тим, що Христос умер за нас, коли ми ще були грішниками» (Рм 5,7-8). З любові до нас Син Божий добровільно прийняв те, що описав Пророк Ісая: «Зневажений, останній між людьми, чоловік болів, що зазнав недуги; немов людина, що перед нею обличчя закривають, зневажений, і ми його нізащо мали. Та він наші недуги взяв на себе, він ніс на собі наші болі. Ми ж, ми гадали, що його покарано, що Бог його побив, принизив. Він же був поранений за гріхи наші, роздавлений за беззаконня наші. Кара, що нас спасає, була на ньому, і його ранами ми вилікувані» (53,3-5).

Завдяки безмежній Божій любові до нас, ми переведені зі стану засуджених до стану визволених. Нам, що повірили і прийняли Його, Він дав «право дітьми Божими стати» (Ів. 1,12). Христос – це наша Пасха, наш перехід від смерти до життя і від землі до небес.

Від імені Отців і Братів Римської Обителі та всього Василіянського Чину сердечно вітаю Вас усіх і бажаю, щоб радість нашої участі у Христовій перемозі була для Вас причиною для постійної й невимовної радості та глибокого миру у Господі.

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ЩАСЛИВИХ СВЯТ!

о. Василій Ковбич, ЧСВВ
 Протоархимандрит
Рим, Великдень – 2012

osbm.in.ua

 

Поділитися: