Володимир Тимощук терміново потребує коштів на операцію

Поділитися:

Лікарі сказали йому готуватися до смерті, а він став молитися за інших і викладати на біблійних курсах. Володимир Тимощук – батько 6-х дітей, живе з раком крові уже 8 років. І має шанси на повне одужання.

Тетянка щотижня ходить в церкву. Тут просить у Бога, щоб той не забирав її тата. Доки дівчинка запалює свічки, брат Миколка роздає людям в церкві листівки. На світлині їхня велика родина. Всі усміхаються. Бо ця історія не припускає трагічного фіналу.

Володимир отримав діагноз лейкемія 9 років тому. З питанням за що – пішов у церкву. Там сказали – не за що, а для чого. Володимир став читати лекції в церкві. Створював молитовні групи. Тисячі людей по всій країні щодня отримували від нього смски – людина потрапила в аварію, її оперують, молимося за здоров’я.

Він жив вже на 7 років більше, ніж відвели лікарі. Дочекався – в Бельгії випробовують ліки проти саме його рідкісного різновиду раку. Володимира запросили стати піддослідним. Його діти півроку були самі.

Тато повернувся з добрими новинами. Ліки подіяли. Лікарі кажуть – шанси повністю одужати – 90 відсотків. Якщо до липня зробити трансплантацію кісткового мозку. Вартістю 150 тисяч євро. В церкві починається доброчинний концерт.

Його родина танцює та співає. Володимир сміється. Він ледь стоїть, сильно спітнів. Спека різко підвищує токсичні виділення ракових клітин, терміново потрібно випити ліків. Але то помічають одиниці.

Активісти Української Біржі Доброчинності, що теж збирають гроші для Володимира, кажуть, випадок унікальний. Людина – приклад, людина – диво.

Вікторія Телятник, Українська Біржа Благодійності:

4 рази вже стан буде такий , лікарі казали нічого не вийде. Ніякої надії. Але його особлива віра його рятує. І дітки у нього народжуються, хоча лікарі вважали, це неможливо, але чудо відбувалося. І продовжує відбуватися.

Підтримати Володимира не складно. Проект «Допоможіть. Нам так потрібен тато», кліку миші досить, щоб перевести гроші.

Володимир вийшов на повітря, тут йому легше. Розповідає рік тому дали першу групу інвалідності. Максимальну. Бо він не вставав з ліжка, і навіть не розумів хто він і де.

Володимир Тимощук, хворий на рак:

На прості запитання, скільки в тебе дітей вчиться. Я давав відповідь спершу одну, потім другу, а потім на третю. Я тоді приймав подвійні дози хімії,вона так впливала на організм.

Я зараз можу бути з дитиною і принаймні не тормозити відповісти на запитання. Андрійчика можу підняти, Тетянку не можу ще, а Андрійчика підіймаю. Недавно дивився мультик з Андрійчиком. Він каже, тато так класно бути з тобою удвох. Це мотивує.

За місяць вони зібрали майже 100 тисяч євро. Залишилось 50.

Серед тих, хто вже пожертвував на Володимира, кардинал Любомир Гузар. Він, та діючий очільник греко-католиків, Святослав Шевчук благословив збірку грошей для Володимира.

Любомир Гузар, кардинал:

Тим часом Володимир планує життя без раку – буде священиком. Вже звернувся по дозвіл. Донька Тетяна каже – це буде найліпший в світі священик.

Тетяна Тимощук, донька:

Тато може навчити людей багато чого. В Бога вірити. І знати, що все буде добре.

СТБ

zp8497586rq
Поділитися: