Восьма міжнародна піша проща родин мігрантів із Самбора у Зарваницю [2-11 серпня 2013]

Поділитися:

2-11Початок прощі 2 серпня 2013 р.Б.

О 7.00 – Свята Літургія в храмі Різдва Пресвятої Богородиці у м. Самборі.

Опісля Молебень до Самбірського чудотворного образу Божої Матері.

Благословення на прощу.

Вихід із Самбора о 9.45.

Орієнтовна щоденна програма паломництва:

 7.30-8.30 – св. Літургія; 8.45 – сніданок біля церкви; 9.30 – вихід; 13.30-16:20 – молитва у храмі, обід, праця в групах, зустріч з вірними, вихід; 20.00 – молитва у храмі, вечеря, зустріч з вірними. Для бажаючих – нічні чування.

Маршрут прощі пролягає через Львів, Унів…Читайте далі…

Зі собою треба мати:

 молитовник, вервицю або чотки, плащ-накидку від дощу, спальний мішок або покривало, змінне взуття та одяг (вишиванку), ліхтарик, ложку, миску, горнятко, гроші на повернення та незаплановані витрати, необхідні медикаменти. Рекомендуємо йти у зручному (випробуваному) взутті.

 Дорогою заходитимемо до всіх храмів.  Нічліги будуть по родинах та школах. Харчування організовують парафіяни.

 До уваги! Перебування у Зарваниці (два нічліги, харчування (2 вечері, 2 обіди, 1 сніданок) та повернення додому  власним коштом.

 Організаційний внесок – 75 грн., для студентів – 30 грн.

 Додаткова інформація за тел.:

(244) 244 58 – о. Ігор Козанкевич,   097 -761 87 30 – Людмила.

 Повідомляємо також, що 10 серпня 2013 р.Б. у Зарваниці вібудеться фестиваль мігрантської творчості “Моя віра – моя сила”.

Увага! Слідкуйте за інформацією. Інформація буде доповнюватися.

Поради медиків:

На прощу бажано взяти з собою такі медикаменти: перевязочний матеріал: бинт, вата, лейкопластирі, еластичний бинт;  знеболюючі препарати: анальгін,но-шпа, цитрамон, диклофенак; серцеві: корвалмент, каптопрес або папазол (від тиску), при розладі кишківника та отруєннях: лоперамід, сорбекс, активоване вугілля, панкреатин або мезим;проти алергії: лоратидин, супрастин.

Окрім того перекись водню, йод, спирт.  Кожен знає потреби свого організму, також має врахувати велике фізичне навантаження в часі прощі та погодні умови.

Поділитися: