Високопреосвященний Еліас (Шакур) відслужив Літургію в храмі

Поділитися:

Високопреосвященний Еліас (Шакур), Архиєпископ Мелхітської Греко-Католицької Церкви, сьогодні спільно з настоятелем монастиря о. Василієм (Тучапцем), ЧСВВ, та парохом храму о. Рафаїлом (Стефураком), ЧСВВ, відслужив Літургію у храмі Святого Василія Великого у Києві.

«Я приїхав сюди, щоб зустрітися зі своїми братами. Хочу вас попросити, щоб ви молилися за християн у Святій Землі», ? звернувся Владика Еліас до парафіян після завершення Літургії.

Він зазначив, що нині простежується еміграція християн з Ізраїлю. «Ми хочемо, щоб християни залишилися на Святій Землі, ? наголосив промовець, ? бо сенсом перебування в Ізраїлі є свідчити воскресіння Христове. Я переконаний, що найважчі роки вже минули і тепер потрібно працювати: будувати нові церкви, берегти віру. Господь ніколи не покине цієї землі».

Очільник Мелхітської спільноти Ізраїлю додав, що по всьому світу, де йому доводиться бувати, він розповідає істо

рію про Христа ? як один чоловік з Назарета зійшов на хрест і третього дня воскрес.

«Я буду молитися за Українську Греко-Католицьку Церкву і за всі українські місцевості, щоб Господь благословив ваш народ, щоб Господь благословив ті місця, які були переслідувані», ? зазначив Владика Еліас.

Насамкінець він запросив присутніх мирян відвідати Святу Землю і подякував отцям та монахам храму Святого Василія Великого при монастирі отців василіан.

Високопреосвященний Еліас (Шакур) прибув сьогодні до Києва з Марійського духовного центру в Зарваниці, де 14-15 липня брав участь у Всеукраїнській та молодіжній прощі, присвяченій 120-й річниці від дня народження Патріарха УГКЦ Йосифа (Сліпого) і тематиці Святих Таїнств.

Прес-служба Пасторально-місійного відділу УГКЦ

zp8497586rq
Поділитися: