«Я хочу бути присутній у тому Єдиному молодіжному просторі, навіть більше – хочу його разом із вами будувати…» – Глава УГКЦ до молоді у Зарваниці

Поділитися:

14-15 липня в Марійському духовному центрі «Зарваниця» у рамках Всеукраїнської та молодіжної прощі, присвяченої 120-й річниці від дня народження Патріарха Йосифа (Сліпого) і тематиці Святих Таїнств, було організовано Єдиний молодіжний простір УГКЦ. Цей простір, який організувала  Комісія УГКЦ у справах молоді, має на меті допомогти молодій людині ідентифікувати себе як християнина та змінювати світ через поширення християнських цінностей.

Єдиний молодіжний простір творили групи молоді з різних куточків України та з-за кордону, а також почесні гості – Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук), Архиєпископ Томас Едвард Галліксон, Апостольський нунцій в Україні, Високопреосвященний Еліас (Шакур), Архиєпископ Мелхітської Греко-Католицької Церкви, Преосвященний Антон (Коша), Єпископ-ординарій Кишинівської єпархії Республіки Молдова, і єпископи УГКЦ.

Оскільки всеукраїнська та молодіжна прощі були об’єднаними, то природно, що 14 липня, після прибуття до Марійського духовного центру, Блаженніший Святослав разом із високодостойними гостями, помолившись перед Зарваницькою чудотворною іконою Матері Божої, зустрівся з молоддю, – повідомляє Прес-служба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії.

Глава УГКЦ дякував молодим людям за те, що потрудилися і прийшли пішки до Зарваниці, долаючи десятки кілометрів. Говорячи про ініціативу Комісії УГКЦ у справах молоді створити Єдиний молодіжний простір, Предстоятель УГКЦ сказав: «Я хочу бути присутній у тому п

Поділитися: