Заклик до молитви

Поділитися:

Заклик до молитви за постраждалих від землетрусу і цунамі в Японії

Преосвященним Владикам,
всесвітлим, всечесним і преподобним отцям,
преподобним ченцям і черницям,
любим у Христі мирянам
Української Греко-Католицької Церкви

Дорогі у Христі!

Як стало відомо зі засобів масової інформації, сьогодні, 11 березня 2011 року Божого, сталося велике лихо в Японії: землетрус і цунамі, яке послідувало за ним, відібрали життя сотень людей, десятки вважаються зниклими безвісти. Влада Японії назвала подію найбільш руйнівним природним катаклізмом в історії країни.

Попередження про небезпеку цунамі, які виникають слідом за японським землетрусом, були опубліковані в десятках країн по всьому світу.

Виклик цієї стихії вимагає від усіх нас загальнолюдської співдії та християнського співчуття. Ми надіємось, що наша влада адекватно відповість на потребу допомогти потерпілим та закликаємо усіх вірних сприяти своєю жертовністю цій благородній справі.

Головне ж, що кожен з нас, віруючих людей, може вже зробити для постраждалих у цій біді – вознести свою молитву до Господа за збереження людських життів у цій стихії, мінімалізацію її наслідків та душевний спокій страждучих, а також – помолитись за душі усіх загиблих, до яких вірувань вони не належали б.

Нехай наша молитва, – спільна і особиста, – стане для страждучих ближніх підтримкою та знаком нашої близькості та солідарності з ними в їхньому випробуванні.

Господи, помилуй і спаси!

+ Ігор,
Адміністратор
Української Греко-Католицької Церкви

Дано у Києві,
при Патріаршому соборі Воскресіння Христового,

11 березня 2011 року Божого

zp8497586rq
Поділитися: