Запрошуємо на молитву за мир у Сирії [7 вересня, 9.00]

Поділитися:

Дорогі парохіяни храму св. Василія Великого у Києві! Заохочуємо Вас провести завтрашню суботу у молитві і пості, засилаючи свої молитовні прохання за мир у Сирії.

“Ми – сини і дочки Христа – не можемо бездіяльно спостерігати за трагедією в Сирії, а повинні об’єднатися в молитві й пості за Божий дар миру для цієї багатостраждальної землі, пам’ятаючи Христові слова: «Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться» (Мт. 5, 9). Саме до цього запрошує нас Святіший Отець Франциск, який оголосив найближчу суботу, 7 вересня 2013 року, днем молитви і посту в наміренні миру в Сирії, на Близькому Сході та в усьому світі. Бо, за словами ап. Павла, Христос є наш мир, що зруйнував ворожнечу між людьми своїм тілом (пор. Еф. 2, 14).

З усього серця звертаюся до всіх вас: єпископів, священиків, богопосвячених осіб і мирян Української Греко-Католицької Церкви в Україні та поза її межами – з проханням приєднатися до заклику Папи Римського і найближчої суботи «єдиним серцем і єдиними устами» разом з усією Вселенською Церквою присвятити свої молитви за мир у Сирії, Близькому Сході та всьому світі”, – наголошує у своєму посланні Блаженніший Святослав (Шевчук).

Запрошуємо Вас відвідати щомісячну молитву матерів. За словами о. Рафаїла, пароха храму та духівника спільноти “Матері в молитві”, завтра усі присутні молитимуться за мир у Сирії: згадуватимуть у молитві не лише своїх дітей, але також дітей сирійських матерів, які гинуть  внаслідок військових конфліктів.

Зібрання спільноти відбудеться в суботу 7 вересня о 9.00 в залах під храмом.

Монастир

zp8497586rq
Поділитися: