Запрошуємо ознайомитися з новим розділом “Проекти сайту”

Поділитися:

Дорогі читачі!

Відколи запрацювала наша веб-сторінка монастиря і парафії, різко зменшилася кількість дзвінків на стаціонарний телефон, у якому постійно звучало запитання про розпорядок богослужінь. Першочерговою метою створення сайту було повідомлення парафіян про Літургію в храмі, і ми цього досягли. Це неабияк тішить.

Але окрім цього адміністрація сайту старається постійно оновлювати стрічку новин і анонсів, додавати свіжі фото до галереї, а також  започатковувати різні-прерізні проекти. Наприклад, річний аудіозапис проповідей чи конкурс дитячих малюнків до дня св. Миколая.

Ми це робимо для того, щоб парафіяни і гості храму могли, з одного боку, пізнавати життя Церкви, а з іншого, робити і свій внесок, ділитися своїми талантами, своїм досвідом життя з Богом (у рубриці “Історія пошуку Бога”), своїми проблемами (як-от у “Проханні про молитву”). Щоб таким чином усі діти одного Бога єдналися в одну родину також і в мережі інтернет, щоб кожен відчув, що не просто спостерігає за життям Церкви, парафії, а є безпосереднім учасником цього життя.

Для систематизації таких різноманітних нововведень ми вирішили створити окремий розділ, який називатиметься “Проекти сайту”. У цьому розділі ми будемо публікувати ті проекти, які започатковує адміністрація сайту. З розвитком подій ця рубрика буде наповнюватися новими заходами, які відбуваються лише завдяки вашій активній підтримці. Дякуємо вам за це.

Свої зауваження та пропозиції залишайте, будь ласка, у коментарях або надсилайте нам на пошту.

Адміністратори сайту osbm-kyiv.com.ua

Поділитися: