11 речей, які я роблю, щоб моя дружина була щасливою

Поділитися:

Щасливий шлюб можливий, лише коли ваш партнер щасливий, пише ДивенСвіт. Трой Стоункінг зізнається, що за 25 років подружнього життя він зрозумів, що дрібниці мають важливе значення. «Я не ідеальний, я продовжую помилятися, але намагаюся зробити все можливе, щоб бути хорошим чоловіком,» ділиться він.

Трой вважає, що у його дружини не повинно виникати й тіні сумніву в тому, що він її любить. Сайт “Морс.UA” рекомендує взяти до уваги 11 простих речей, які він для цього робить.

1. Я роблю дрібну домашню роботу

Цього ранку я розклав на місця чистий посуд, і моя дружина була дуже вдячна за це. Я часто допомагаю їй з пранням і заправляю ліжко. Дрібні господарські справи показник моєї турботи про створення домашнього затишку.

2. Її бажання для мене в пріоритеті

Я завжди запитую, що вона хотіла б на вечерю, і не пропоную в першу чергу те, що хочу я. Під час прогулянок я підлаштовуюся під її крок. Для мене завжди спочатку вона, а потім вже я. Ні, я не ганчірка, я просто поважаю її потреби.

3. Я слухаю її, не перебиваючи

Якщо їй потрібно чимось поділитися, я завжди її вислухаю. Я можу задати пару питань, щоб краще її зрозуміти. Але я не намагаюся вирішити її проблему, поки мене не просять. Іноді жінці потрібно просто виговоритися, і це все, що їй необхідно. Просто послухайте. Ви теж це зрозумієте.

4. Я завжди м’який з нею

Моя дружина ніколи не почує від мене грубих слів. Я занадто її люблю, щоб було інакше. Якщо ми сперечаємося, я не дозволяю емоціям узяти верх, говорю з дружиною ввічливо і завжди намагаюся пам’ятати, наскільки вона важлива для мене.

5. Я говорю з нею ввічливо

Ввічливі слова це вираз ніжності. Коли я говорю з дружиною, моя мова наповнена словами «дякую» і «будь ласка». Я намагаюся, щоб моя мова відбивала всі мої почуття до неї, і розмовляю з дружиною по-особливому, як ні з ким іншим.

6. Я роблю компліменти

Нова зачіска або одяг я завжди намагаюся помітити це і зробити комплімент. У компанії друзів я хвалю її старання і розповідаю щось хороше про дружину. Мені подобається, як вона малює, як вона, перемагаючи лінь, встає зранку на пробіжку, як вона піклується про оточуючих.

Я люблю її, тому хвалю за всі ці речі. Я роблю це, навіть коли її немає поруч. Я хочу, щоб усі знали, якою вона є дивовижною людиною.

7. Я не боюся обов’язків

Певні речі, такі як винести сміття, дрібний ремонт по дому, це мій обов’язок в нашій сім’ї. Тому я завжди це роблю, може не відразу, але обов’язково роблю. Я не хочу навантажувати її додатковою роботою.

8. Слухаю, перепрошую і роблю висновки

Я марафонець. Тому відстань в 5 кілометрів для мене дрібниця. Нещодавно дружина помітила, що, коли я кажу: «Та всього якихось 5 кілометрів!», Я можу ненавмисно образити інших людей. Вона нагадала мені, що колись 5 кілометрів для мене були величезною дистанцією і потрібно поважати чужу думку, бути добрішими. І я більше так не говорю.

9. Я цікавлюся її думкою

Коли мені потрібно прийняти важке рішення, я прошу її поради. Вона розумна, прониклива, і знає, що відчувають інші люди. Вона завжди дає цінні поради.

10. Я підтримую всі її мрії

Я намагаюся заохочувати всі її починання. Вона любить малювати, і я подарував їй курс занять в художній школі. Мені хочеться, щоб вона виконувала всі свої мрії, і я всіляко її в цьому підтримую.

11. Я кажу, що люблю її

Кожного дня по кілька разів я говорю дружині, що люблю її. Ці слова не втрачають сили, я завжди кажу щиро. І вона робить те ж саме. Я хочу, щоб у неї ніколи не виникало сумнівів у тому, що я люблю її більше за всіх.

Все, що я говорю і виконую кожного дня, має великий вплив на мою дружину. Я роблю все, щоб вона була щасливою, це мій обов’язок як чоловіка. Ми обоє повинні постійно прагнути зробити одне одного щасливішими.

Переклад з англійської: mors.in.ua

Автор: mindbodygreen.com

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*