12-18 серпня Київська спільнота руху «Віри і Світла», «Блаженні» при храмі Св. Василія Великого провели літній табір на березі Азовського моря

Поділитися:

12-18 серпня Київські спільноти руху «Віри і Світла» , «Блаженні» при храмі Св. Василія Великого та «Веснянка» при Патріаршому соборі, а також зацікавлена групка з Мелітополя провели літній табір на базі відпочинку «Чайка-1», що знаходиться на березі Азовського моря в м. Генічеськ Херсонської області

Щорічний табір для спільнот руху «Віра і Світло» є особливою подією, до якої ретельно готуються і чекають з нетерпінням. Це неповторний час разом , котрий дає можливість поглибити дружбу між собою та з Богом, пережити особливі моменти радості, відновитися духовно і тілесно.

Табір був тематичним – «Мандри в океані Божої любові». Протягом усього часу учасники роздумували над першим розділом книги Буття і читали книгу свого життя, шукаючи вказівки для того, щоб впорядкувати його [життя] згідно з Божим задумом.

Щоденні тематичні зустрічі провадив Олег Карпенко, приятель спільноти «Веснянка» . Духовному збагаченню і роздумам над книгами Святого Письма допомагала також присутність о.Василя Пишковича.

Табір спільнот «Віри і Світла» – особливе місце зустрічі та проведення часу з Богом.

Віросвітлянський дух постійно витав у повітрі – спільна молитва, руханка, Літургія, смачна трапеза, майстерки, затишні та веселі вечори, і найголовніше буття разом біля моря та у морі.

Життя у різних будиночках придало табору особливої атмосфери та надало нових можливостей – відвідування один одного, приємні чаювання та спілкування – моменти, котрі дуже єднали.

Всі учасники табору отримали неймовірні враження та емоції, що наповняли серця відгуками радості та вдячності.

Пані Олена Лунейко , мама друга Тараса , спільнота «Блаженні»:

«Ми дуже тішилися, що мали можливість побувати на таборі. Дякуємо усім родинам та приятелям за теплі обійми, віросвітлянські пісні, ділення у малих групках, де пізнавали ближче більше одні одних. Довкола нас було так багато світла, тепла, чуйності та доброти, а душа перебувала у молитві. Дні на таборі для нас з Тарасиком були справжнім святом. Дякую Богові, що подарував нам «Віру і Світло».

Отець Василь Пишкович сільнота «Веснянка»:

«Табір спільноти “Віра і Світло” для мене – це незмінно подія радості, натхнення, щирого прийняття й обіймів. 

Дивовижним чином, таборове спілкування з друзями відкриває правду про мою здатність спілкуватись мовою щирої любові, і при потребі – допомагає очистити її від “сленгу” який часто набираємо в агресивному повсякденні.  

Ці п’ять днів Табору для мене є великим Божим даром, що зворушує серце вдячністю.»

Пані Наталія Шпак, бабуся друга Михайла , спільнота «Блаженні»:

«Табір – мандрівка якої дуже чекали. Це час затишного дружного спілкування, це розкриття своїх внутрішніх рис ,про які сам не здогадуєшся. Табір – це нові знайомства, це робота над собою в духовному напрямку. Гарний настрій та прекрасні пісні.»

Наша спільнота «Блаженні» щиро дякує Богу за такий чудовий час та місце проведення Табору. Адже вперше спільнотою побували на морі. Дякуємо всім, хто долучився до його організації, а особливо щедрим жертводавцям з храму Св. Василія Великого.

Дякуємо за вашу фінансову підтримку, завдяки якій ми все ж таки змогли поїхати на літній табір та провести неймовірний час в колі спільноти.

Нехай Щедрий та Милосердний Господь кожному із жертводавців зішле свої рясні духовні, тілесні та матеріальні щедроти!

Многая літа всім вам!

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*