14 військовослужбовців та двоє волонтерів помолилися в храмі св. Василія Великого у Києві

Поділитися:

14 військовослужбовців та двоє волонтерів, які отримали важкі поранення у зоні АТО, вирушили на реабілітацію до Словаччини. Про це повідомив 5 канал. Військовослужбовці разом з волонтерами дорогою до Словаччини зупинилися в монастирі св. Василія Великого у Києві. Тут вони помолилися в храмі під час Святої Літургії, яку співслужив капелан о. Всеволод Семененко.

Після Літургії священик закликав всіх вірних молитися за поранених військовослужбовців та за волонтерів, які служать на сході. Отець попросив присутніх подякувати кожному з них особисто, адже ця подяка є дуже важливою для військовослужбовців, які проходять духовну та фізичну реабілітацію.

До Словаччини групу супроводжують двоє парохіян храму св. Василія Великого

За даними “Європейської правди”, реабілітація для українців повністю безкоштовна. Її оплатив уряд Словаччини, решту витрат взяла на себе міжнародна волонтерська організація в Україні. Протягом двох тижнів 14 військовослужбовців, що зазнали значних поранень на війні, мають навчитися заново ходити чи то відновитись після численних операцій.

Загалом уряд Словаччини профінансував реабілітацію для 75 українських поранених військовослужбовців. Через два тижні цю групу, замінить наступна.

Монастир

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*