Архиєрейську Літургію з нагоди Храмового свята очолива Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук)

Поділитися:

14 січня 2018 р., в монастирі Отців Василіян у Києві була відслужена святкова Архієрейська Божественна Літургія з нагоди храмового празника Св. Василія Великого, яку очолив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, у співслужінні з Кир Богданом (Дзюрахом) – Секретарем Синоду Єпископів УГКЦ.

Під час Архієрейської Літургії Блаженніший Святослав уділив пресвітерські свячення чотирьом дияконам Київської Архиєпархії.

З Блаженнішим Святославом та Кир Богданом, Літургію співслужили Отці Василіяни українських Провінцій Найсвятішого Спасителя та Святого Миколая, на чолі з Протоігуменом ПНС о. Йоаном Школиком ЧСВВ, а також священики УГКЦ, зокрема з Київської Архиєпархії.

З нагоди храмового празника Св. Василія Великого, Блаженніший Святослав звернувся із святковим пастирським словом до місцевих парафіян, а також до Ченців Чину Св. Василія Великого, згадавши теж про подію пресвітерських свячень чотирьох дияконів Київської Архієпархії, свідками якої присутні стали потім під час Літургії.

Вкінці Богослужіння, Протоігумен о. Йоан Школик ЧСВВ промовив молитву Ченців Василіян з нагоди вшанування свого Основоположника – Св. Василія Великого.

Після Архієрейського благословення, Глава УГКЦ привітав усіх присутніх зі святом, зокрема Отців Василіян, а також Сестер Чину Св. Василія Великого та Сестер Служебниць НДМ, які в цьому храмі під проводом місцевих Ченців Василіян посвячуються катехитичному служінню. Подяка була скерована також до всіх активних парафіян та учасників різних церковних організацій, що діють при монастирі.

Крім того, Блаженніший Святослав окремо звернувся до новопресвітерів, яких він рукоположив, скерувавши до них своє напутнє слово для їхнього священничого служіння.

В свою чергу, подячне слово виголосив Ігумен Київського монастиря о. Роман Шуп’яний ЧСВВ, яке, від імені місцевої монашої спільноти, пароха о. Рафаїла Стефурака ЧСВВ та усіх присутніх Отців Василіян, він скерував до Блаженнішого Святослава, Кир Богдана та усіх присутніх.

Завершилися святкові богослужіння молитвою за Україну та першим благословенням нововисвячених священиків, яке вони уділи найперше Блаженнішому Святославу, Кир Богдану та всім співбратам у священстві, а також усім парафіянам і гостям.

osbm.org.ua

Фото Романа Панівника

Більше фото – тут

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*