БФ «Карітас Київ» у Всесвітній день продовольства надав допомогу 160 бідним людям

Поділитися:

«Благодійний фонд «Карітас Київ» спільно із «КМБФ «Фудбенк», “МЕТРО Кеш енд Кері Україна”, “Крафт фудз Україна” та ще ряду компаній у Всесвітній день продовольства (16 жовтня) та День працівників харчової промисловості надав допомогу потребуючим людям. Зокрема у цей день було: 1) організовано обід та вечерю для дітей із багатодітних, малозабезпечених, кризових сімей, напівсиріт та дітей інвалідів у кількості 80 осіб; 2) вивезено обід-вечерю для вуличних дітей та молоді у кількості 20 осіб; 3) надано 30 продуктових наборів для самотніх людей-інвалідів літнього віку, а також 30 продуктових наборів для бідних неповних сімей», – повідомляє о. Роман Сиротич, директор БФ «Карітас Київ».

Всесвітній день продовольства встановленим ООН у 1945 році. Ціллю цього Дня є: “.. укріплення солідарності у боротьбі з голодом, недоїданням і злиднями”, – це вповні також описує зусилля і роботу Карітасу: допомогти потребуючим, зігріти тих, хто змерз, нагодувати голодних.

«КМБФ «Фудбенк», подібно до Карітасу, прагне відроджувати та розвивати традиції благодійності – “здійснення благодійних заходів спрямованих на покращення продовольчого забезпечення соціально незахищених верств населення”.

Ця допомога дуже важлива не лише для сімей, що переживають скрутні часи, але також і для самих компаній, які долучалися до цієї доброї справи. Це вияв солідарності у скрутні часи з суспільством, яке є у потребі. Тим цінніше це в умовах передвиборчої боротьби, які завжди знаменувалися оманливою “увагою та турботою” кандидатів. Карітас Київ працює в міській громаді вже багато років і принциповим у нашій роботі залишається відсторонення від ігор “у політику”. Всі, хто отримує допомогу Фонду, знають, що ми працюємо з ними незалежно від політичних уподобань, – підсумовує соціальний педагог БФ «Карітас Київ» В’ячеслав Федченков.

«Від імені усіх, хто отримав допомогу, щиро дякую усім тим, хто її надав та завдяки кому цей добрий вчинок і справа могли бути організовані та закликаю до співпраці у допомозі потребуючим, яких, на жаль, стає все більше», – говорить о. Роман Сиротич, директор Карітасу у Києві.

http://www.caritas-kiev.org.ua/uk/component/content/article/1-new/177–l-r-160-.html

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*