Блаженніший Святослав бажає всім українцям, щоб вони під час святкування цього Різдва пережили момент єдності з Богом

Поділитися:

Бажаю, щоб всі українці, святкуючи це Різдво, пережили момент єдності з Богом, зі своїм ближнім і сповнилися невимовним миром. Ці слова привітання з Різдвом Предстоятель Української Греко-Католицької Церкви сказав у інтерв’ю «5 каналу».

«Хочу щиро привітати не лише вірних Греко-Католицької Церкви, а й усіх християн України зі світлим святом Різдва Христового. Це свято єдності і миру: єдності – бо в особі Ісуса Христа, нашого Спасителя, навіки поєднався Творець зі своїм сотворінням, Бог і людина», – сказав Глава Церкви до вірних. Тому кожен, за його словами, хто шукає повноти життя, раніше чи пізніше віднайде її в єдності зі своїм братом і в єдності з Богом. А цієї єдності так потребує український народ, молода Українська держава.

«А також Різдво, – каже він, – це є свято миру, тому що мир – це повнота життя». Христос, поєднавшись із людиною, з її історією, з її життям, приносить нам свій небесний мир.

«Тож хочу побажати, щоб всі українці, святкуючи це Різдво, пережили момент єдності з Богом, зі своїм ближнім і сповнилися невимовним миром. Нехай Ісус Христос благословить нашу незалежну Українську державу, усі наші родини, а також дарує нам надію на новий рік, що він стане роком зростання, – зростання у Божому житті, добробуті, єдності, у Христовому мирі, у тому всьому, чого так прагне наше серце. Нехай Христос своєю новонародженою рукою благословить усіх нас», – завершив своє привітальне слово до вірних Предстоятель Церкви.

Департамент інформації УГКЦ

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*