Блаженніший Святослав у Києві очолить Хресну ходу [24 квітня]

Поділитися:

24 квітня 2016 року о 15:00 Києвом пройде Хресна хода під гаслом «Милосердя змінює світ». Очолить молитву Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

Разом із Предстоятелем УГКЦ у Хресній ході візьме участь духовенство, семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії та вірні Київської архиєпархії. Запрошені до участі також представники різних Церков і релігійних організацій України.

Хресний хід супроводжуватимуть розважаннями та молитвою молодь церкви святого Василія Великого та представники молодіжних християнських спільнот, які діють у Київській архиєпархії.

Маршрут Хресної ходи пролягатиме від храму святого Василія Великого, що на Львівській площі, до Екуменічного храму на алеї Героїв Небесної сотні (вул. Інститутська). Віряни пройдуть центром столиці: вул. Велика Житомирська, Михайлівська площа, вул. Трьохсвятительська, Європейська площа, вул. Хрещатик та вул. Інститутська.

Долучитися до молитви матимуть змогу всі охочі. Особливим проханням Хресної ходи буде молитва за мир в Україні та всьому світі, адже «Милосердя змінює світ».

Прес-служба Київської архиєпархії

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*