Брат Пахомій, ЧСВВ, відшукав рідну маму. Програму зняв телеканал СТБ [23 грудня, 21:05]

Поділитися:

Кілька місяців тому ми розповідали про те, що парохіяни нашого храму, журналісти телеканалу СТБ, допомогли о. Пахомію, ченцю, що служить у монастирі св. Василія Великого, відшукати рідну маму.

Від народження о. Пахомій вважався круглим сиротою та виховувався в інтернаті. Кілька років тому брат вступив до Чину, а цього року його було переведено до київського монастиря. За щасливим збігом обставин журналісти зустріли брата в храмі та почули його життєву історію. Вони допомогли бр. Пахомію знайти матір та зняли сюжет про їхню зустріч.

Ось як анонсує СТБ сюжет, що вийде в прямому ефірі 23 грудня 2018 року о 21:05 в ефірі телеканалу СТБ, а о 22:20 – онлайн «Один за всіх»:

Герой проекту «Один за всіх» щодня вимолював у Бога послати йому ту, яка колись зреклася – рідну матір. Ми відшукали її, та виявилося жінка твердо впевнена, що дитина померла у пологовому будинку. Чи зможе вона зрозуміти та прийняти у своє життя вже дорослого сина? Чи підтвердить тест ДНК, що вони одне одному рідні люди? Та що насправді сталося у день народження нашого героя?

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*