Ченці монастиря св. Василія Великого долучилися до молитовної естафети за мир в Україні та у світі

Поділитися:
В середу 26 січня 2022 року, ченці київського монастиря св. Василія Великого оо. Василіян, молячись Ісусову молитву, долучилися до молитовної естафети за мир в Україні та у світі.
 
 
26 січня, цього року, є День Всесвітньої молитви за мир в Україні і світі, який проголосив Святіший Отець Франциск через нові небезпеки, що загрожують Україні.
Молитовне правило в храмі очолив о. Тарас Тижник, ЧСВВ, ігумен монастиря, який перед спільною молитвою виголосив короткі духовні роздуми: «Підтримуємо ініціативу Владики Йосифа, беремо участь у цій молитовній естафеті, яка сьогодні лунає протягом всього дня в різних храмах нашої Архиєпархії, спільнотах, товариствах. Сьогодні багатьох з вас, можливо, зроджується це запитання: «Чому появилася ця ініціатива? Чи ж ми не завжди молимося? І не будемо продовжувати молитися?». Але відповідь є очевидна, тому що в скрутний час наша молитва має бути ще ревніша. Але сьогодні також є ще одна причина чому ми на це багатоголосся молимося в цих непростих часах, і відповідь є сказана у Псалмах: «Встань, Господи, у твоєму гніві, підведися в обуренні проти моїх супротивників і пробудися задля мене на суді, що сам єси призначив» (Пс. 7). Псалом 44 говорить схоже: «Устань! Чому спиш, Господи? Прокинься! Не відкидай навіки! Чому обличчя твоє ховаєш, забуваєш наше горе й гніт наш?». Дорогі, сьогодні молимося також пригадуючи багатьом тим, яким здається що Господь Бог в ці буремні часи нас покинув. Сьогодні наша молитва на це багатоголосся є також голосом Бога в цьому світі. Ми пригадуємо тим, які є слабкі у вірі, які залякані, що Бог не покинув свого люду, що він надалі є в цьому світі!».
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*